Pasirinkite vaizdo apdorojimo („Picture Control“) parinktis naujoms nuotraukoms, atsižvelgdami į sceną arba savo kūrybinius ketinimus. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. „ i meniu“ skiltyje „Nustatyti vaizdo valdymą“ ( Nustatyti vaizdo valdymą ).

Vaizdo valdiklių keitimas iš meniu

Esami iš anksto nustatyti arba pasirinktiniai vaizdo valdikliai gali būti modifikuojami, kad atitiktų sceną arba vartotojo kūrybinius ketinimus.

 1. Pasirinkite vaizdo valdiklį.

  Pažymėkite norimą vaizdo valdymą sąraše Picture Control ir paspauskite 2 .

 2. Redaguokite pasirinktą vaizdo valdiklį.
  • Paspauskite 1 arba 3 , kad paryškintumėte norimą nustatymą ( vaizdo valdymo nustatymai ). Paspauskite 4 arba 2 , kad pasirinktumėte reikšmę po 1, arba pasukite antrinių komandų ratuką, kad pasirinktumėte reikšmę 0,25 žingsniais.

  • Galimos parinktys skiriasi priklausomai nuo pasirinkto vaizdo valdiklio.

  • Norėdami greitai sureguliuoti lygius subalansuotiems [ Paryškinimas ], [ Vidutinio diapazono ryškinimas ] ir [ Aiškumas ], pažymėkite [ Greitas aštrumas ] ir paspauskite 4 arba 2 .

  • Norėdami atsisakyti bet kokių pakeitimų ir pradėti iš naujo nuo numatytųjų nustatymų, paspauskite mygtuką O

 3. Išsaugokite pakeitimus ir išeikite.

  Paspauskite J , kad išsaugotumėte pakeitimus.

i meniu
 • Norėdami i meniu pasirinkti Picture Controls, pažymėkite [ Set Picture Control ] ir paspauskite J .

 • Paspauskite 4 ir 2 , kad pasirinktumėte „Picture Control“, ir paspauskite 3 , kad būtų rodomi „Picture Control“ nustatymai. Ekrane galima peržiūrėti bet kokių pakeitimų poveikį.

Tvarkykite vaizdo valdymą

Esamų vaizdo valdiklių pakeitimus galima išsaugoti naudojant elementą [ Manage Picture Control ], esantį nuotraukų arba filmavimo meniu, sukuriant pasirinktinius vaizdo valdiklius, kuriuos vėliau galima nukopijuoti į atminties kortelę ir naudoti suderinamoje programinėje įrangoje arba bendrinti su to paties modelio fotoaparatais. .