• Selle tootega kaasasolevate juhendite ühtki osa ei tohi reprodutseerida, edastada, transkribeerida, otsingusüsteemis salvestada ega mis tahes kujul ega viisil tõlkida mis tahes keelde ilma Nikoni eelneva kirjaliku loata.
 • Nikon jätab endale õiguse muuta nendes juhendites kirjeldatud riist- ja tarkvara välimust ja tehnilisi andmeid igal ajal ja ette teatamata.
 • Nikon ei vastuta selle toote kasutamisest tulenevate kahjude eest.
 • Kuigi on tehtud kõik endast oleneva, et tagada nendes juhendites sisalduva teabe täpsus ja täielikkus, oleksime tänulikud, kui juhiksite oma piirkonna Nikoni esindajale (aadress eraldi).

Märkus kopeerimise või paljundamise keelu kohta

Pange tähele, et lihtsalt skanneri, digikaamera või muu seadme abil digitaalselt kopeeritud või reprodutseeritud materjali omamine võib olla seadusega karistatav.

 • Üksused, mille kopeerimine või reprodutseerimine on seadusega keelatud

  Ärge kopeerige ega reprodutseerige paberraha, münte, väärtpabereid, riigivõlakirju ega kohalike omavalitsuste võlakirju, isegi kui sellistele koopiatele või reproduktsioonidele on märgitud "Näidis".

  Välisriigis ringluses olevate paberraha, müntide või väärtpaberite kopeerimine või reprodutseerimine on keelatud.

  Valitsuse poolt välja antud kasutamata postmarkide või postkaartide kopeerimine või reprodutseerimine on keelatud, välja arvatud valitsuse eelneval loal.

  Valitsuse väljaantud templite ja seaduses sätestatud tõestatud dokumentide kopeerimine või reprodutseerimine on keelatud.

 • Ettevaatusabinõud teatud koopiate ja reproduktsioonide kohta

  Valitsus on kehtestanud ettevaatusabinõud eraettevõtete emiteeritud väärtpaberite (aktsiad, vekslid, tšekid, kinkesertifikaadid jne), pendelrändekaartide või kupongipiletite koopiate või reprodutseerimise kohta, välja arvatud juhul, kui äriliseks kasutamiseks tuleb anda minimaalselt vajalikke koopiaid. ettevõtte poolt. Samuti ärge kopeerige ega reprodutseerige valitsuse väljastatud passe, riiklike asutuste ja eragruppide väljastatud litsentse, ID-kaarte ja pileteid, nagu passe ja söögikuponge.

 • Järgige autoriõiguste märkusi

  Autoriõiguse seaduse kohaselt ei tohi kaameraga tehtud fotosid või autoriõigustega kaitstud teoste salvestisi kasutada ilma autoriõiguse omaniku loata. Erandid kehtivad isiklikuks kasutamiseks, kuid pange tähele, et isegi isiklikku kasutamist võidakse piirata eksponaatide või live-esinemiste fotode või salvestiste puhul.

Kasutage ainult Nikoni kaubamärgi elektroonilisi tarvikuid

Nikoni kaamerad on loodud kõrgeimate standardite järgi ja sisaldavad keerulisi elektroonilisi skeeme. Ainult Nikoni kaubamärgiga elektroonilised tarvikud (sh objektiivid, laadijad, akud, laadimisadapterid ja välklambi tarvikud), mille Nikon on spetsiaalselt selle Nikoni digikaameraga kasutamiseks sertifitseerinud, on konstrueeritud ja tõestatud, et need toimivad selle elektroonilise vooluringi töö- ja ohutusnõuete kohaselt.

Muude kui Nikoni elektrooniliste tarvikute kasutamine võib kaamerat kahjustada ja teie Nikoni garantii tühistada. Kolmandate osapoolte laetavate liitiumioonakude kasutamine, millel ei ole paremal näidatud Nikoni holograafilist tihendit, võib häirida kaamera normaalset tööd või põhjustada akude ülekuumenemist, süttimist, purunemist või lekkimist.

Lisateabe saamiseks Nikoni kaubamärgi tarvikute kohta võtke ühendust kohaliku volitatud Nikoni edasimüüjaga.

Enne oluliste piltide tegemist

Enne tähtsatel puhkudel (nt pulmades või enne kaameraga reisile kaasa võtmist) pildistamist tehke proovivõte, et veenduda kaamera normaalses töös. Nikon ei vastuta kahjude või saamata jäänud kasumi eest, mis võib tuleneda toote riketest.

Elukestev õpe

Osana Nikoni "Elukestva õppe" pühendumisest pidevale tootetoele ja koolitusele on pidevalt ajakohastatud teave veebis saadaval järgmistel saitidel:

Külastage neid saite, et olla kursis uusima tooteteabe, näpunäidete, vastuste korduma kippuvatele küsimustele (KKK) ja üldiste nõuannetega digitaalse pildistamise ja fotograafia kohta. Lisateavet võite saada oma piirkonna Nikoni esindajalt. Kontaktteabe saamiseks vaadake järgmist URL-i: https://imaging.nikon.com/