Täiskaadrilise taasesituse ajal sisse suumimiseks puudutage X või vajutage J .

Navigatsiooniaken

Ekraanil kuvatav juhend

Suumi kasutamise ajal saate teha järgmist.

  • Sisse- või väljasuumimine/pildi muude alade vaatamine : puudutage X või kasutage venitusliigutusi, et suumida maksimaalselt umbes 21× suurte piltide puhul, 16× kuni 16× kuni 10× DX-ga loodud piltide puhul (24×). 16) valitud pildiala jaoks. Puudutage W või kasutage pigistusliigutusi. Kui foto on sisse suumitud, kasutage mitmikvalijat või libistage sõrm üle ekraani, et vaadata alasid, mida ekraanil parajasti ei kuvata. Hoidke mitmikvalijat all, et kerida kiiresti kaadri teistele piirkondadele. Pärast suumisuhte muutmist kuvatakse mõneks sekundiks navigeerimisaken; hetkel ekraanil nähtav ala on tähistatud kollase äärisega. Navigeerimisakna all olev riba näitab suumisuhet, muutudes roheliseks suhtega 1 : 1.
  • Nägude valimine : suumimise ajal tuvastatud näod tähistatakse navigeerimisaknas valgete ääristega. Teiste nägude vaatamiseks pöörake alamkäsuvaliku nuppu või toksake ekraanil kuvatavat juhendit.
  • Teiste piltide vaatamine : pöörake põhikäsuvaliku nuppu või puudutage e või f ikoone ekraani allosas, et vaadata sama asukohta teistel fotodel praeguse suumisuhtega. Filmi kuvamisel taasesituse suum tühistatakse.
  • Pildistusrežiimi naasmine : võtterežiimist väljumiseks vajutage päästik poolenisti alla või vajutage K
  • Menüüde kuvamine : Menüüde kuvamiseks vajutage nuppu G