Kaamera saab ühendada kõrglahutusega videoseadmetega, kasutades kolmanda osapoole HDMI-kaablit (tüüp D). Enne HDMI-kaabli ühendamist või lahtiühendamist lülitage kaamera alati välja.

Ühendage kaameraga

Ühendage kõrglahutusega seadmega (valige HDMI-seadme jaoks pistikuga kaabel)

HDMI-teleritega ühendamine

Pärast kaamera ühendamist HDMI-teleri või muu kuvariga häälestage seade HDMI-kanalile, seejärel lülitage kaamera sisse ja vajutage nuppu K Taasesituse ajal kuvatakse pilte teleriekraanil. Helitugevust saab reguleerida televiisori juhtnuppude abil; kaamera juhtnuppe ei saa kasutada.

Teiste HDMI-seadmetega ühendamine

Kasutage HDMI valikut Seadete menüü kohandada seadeid HDMI väljund.

  • Väljundi eraldusvõime : valige HDMI-seadmesse väljastavate piltide vorming. Kui on valitud Auto, valib kaamera automaatselt sobiva vormingu.
  • Väljundvahemik : Automaatne on enamikus olukordades soovitatav. Kui kaamera ei suuda määrata HDMI-seadme jaoks õiget RGB-videosignaali väljundvahemikku, saate valida Piiratud vahemik seadmete jaoks, mille RGB-videosignaali sisendvahemik on 16 kuni 235 või Täisvahemik seadmete jaoks, mille RGB-videosignaali sisendvahemik on 0 kuni 255. Valige Limited valikut kui te märkate detailide kadu varjud, Täisteenindusega kui varjud on "läbi pesta" või liiga hele.

HDMI väljund

HDMI-väljund pole saadaval, kui filme salvestatakse filmikaadri suurustega 1920 × 1080 120p, 1920 × 1080 100p või 1920 × 1080 aegluubis või kui kaamera on ühendatud arvutiga, kus töötab Camera Control Pro 2.