Power Zoom objektiivide tugi

Kohandatud seadistuste uued valikud f2 "Kohandatud juhtnupud (pildistamine)" ja g2 "Kohandatud juhtnupud": "Power Zoom +" ja "Power Zoom −"

Power zoom + ja Power zoom − on lisatud rollidele, mida saab määrata kaamera juhtelementidele kohandatud sätete f2 kohandatud juhtelementide (pildistamine) ja g2 kohandatud juhtelementide jaoks. Kui määrate võimsussuumi + nupule Fn1 , saate elektrooniliselt sisse suumida (mootorsuum), vajutades samal ajal nuppu Fn1 . Kui määrate võimsussuumi − nupule Fn2 , saate nuppu Fn2 vajutades elektrooniliselt välja suumida.

 • Need valikud kehtivad ainult võimsussuumobjektiivide puhul.
 • Kui Fn1 nupp jaotises Kohandatud seadistus f2 Kohandatud juhtnupud (pildistamine) või g2 Kohandatud juhtnupud on seatud väärtusele Power zoom + , on nupu Fn2 jaoks valitud Power zoom − .
 • Kui nupp Fn2 suvandis Kohandatud seadistus f2 Kohandatud juhtnupud (pildistamine) või g2 Kohandatud juhtnupud on seatud olekusse Power zoom − , on Fn1 nupu jaoks valitud Power zoom + .
 • Autoportreerežiimis on mootorsuumi kasutamine nuppude Fn1 ja Fn2 abil keelatud.

Kohandatud sätete uued valikud: f7 ja g5 "Toitesuumi (PZ) nupu valikud"

Võimsussuumi (PZ) nupuvalikud on lisatud kohandatud sätetena f7 ja g5. Reguleerige võimsussuumi sätteid.

Üksus Kirjeldus
Kasutage x / w nuppe

Kui on valitud Sees , saate elektrooniliselt sisse suumida, kui vajutate nuppu X , ja välja suumida, kui vajutate nuppu W (võimsusega suum).

 • Kui kaameraga on ühendatud kaugjuhtimispult ML-L7, saate suumida ka kaugjuhtimispuldi nupuga + (telefoto) ja - nupuga (lainurk), kui on valitud Sees .
Võimsa suumi kiirus

Saate valida kiiruse, millega objektiiv sisse ja välja suumib, kasutades nuppe, mis on määratud võimsussuumi rolliga, valides aeglasema kiiruse jaoks negatiivsed väärtused või kiirema kiiruse jaoks positiivsed väärtused.

 • Kohandatud seadistuses g5 võimsussuumi (PZ) nupu suvandid , saate määrata eraldi salvestamise eel/järel ja salvestamise ajal .
 • Need valikud kehtivad ainult võimsussuumobjektiivide puhul.
 • Selle menüüelemendi lisamine muutis kohandatud seadistuste esiletõstmise kuva numbrit g5-lt g6-le.

Objektiivi müra

Suumi ajal objektiivist kostuv müra võib olla kuulda videomaterjalis. Kui märkate mootorsuumi rolliga nuppude kasutamisel objektiivi müra, on soovitatav seadistada kohandatud säte g5 võimsussuumi (PZ) nupu valikud > Võimsuumi kiirus > Salvestamise ajal kasutada aeglasemat suumi.

Kaamera töö helid

Kaamera nuppude suumimiseks vajutamisel võib tööheli olla videomaterjalis kuulda. Kui tunnete muret tööhelide pärast, kui kasutate võimsussuumi nuppe, soovitame suumimiseks kasutada järgmist.

 • Nutiseade, kuhu on installitud rakendus SnapBridge (sõltuvalt rakenduse SnapBridge versioonist ei pruugi võimsussuum olla saadaval)
 • ML-L7 kaugjuhtimispult

Seadistusmenüü uus valik: "Salvesta suumi asukoht (PZ-objektiivid)"

Häälestusmenüüsse on lisatud valik Salvesta suumiasend (PZ-objektiivid) . Kui on valitud Sees , salvestab kaamera kaamera väljalülitamisel kehtiva suumiasendi ja taastab selle kaamera sisselülitamisel.

 • See valik kehtib ainult suumobjektiivide puhul.
 • Suumi asend lähtestatakse, kui objektiiv asendatakse erineva tootenimega objektiiviga.

Uus fookuskauguse näidik pildistamisekraanil

Pildistamise näidikule on lisatud fookuskauguse indikaator. Kuvatakse ainult elektrilise suumiga objektiividega.