Võimalik, et saate lahendada kõik kaameraga seotud probleemid, järgides alltoodud samme. Kontrollige seda loendit enne jaemüüja või Nikoni volitatud teenindusesindajaga konsulteerimist.

Samm 1

Kontrollige järgmistes jaotistes loetletud levinud probleeme.

Samm 2

Lülitage kaamera välja ja eemaldage aku. Pärast umbes minutilist ootamist sisestage aku uuesti ja lülitage kaamera sisse.

Kui olete just pildistamise lõpetanud, oodake enne aku eemaldamist vähemalt minut, kuna kaamera võib endiselt andmeid mälukaardile kirjutada.

Samm 3

Otsige Nikoni veebisaitidelt.

Tugiteabe ja korduma kippuvatele küsimustele vastuste saamiseks külastage oma riigi või piirkonna veebisaiti ( 0 Elukestev õpe ). Kaamera uusima püsivara allalaadimiseks külastage:
https://downloadcenter.nikonimglib.com

Samm 4

Konsulteerige Nikoni volitatud teenindusesindajaga.

Vaikeseadete taastamine

Sõltuvalt praegustest sätetest ei pruugi mõned menüüelemendid ja muud funktsioonid saadaval olla. Hallina kuvatavatele menüüüksustele või funktsioonidele, mis pole muul viisil saadaval, pääsemiseks proovige taastada vaikeseaded, kasutades seadistusmenüü üksust Lähtesta kõik sätted 0 Lähtesta kõik sätted ). Pange tähele, et ka traadita võrgu profiilid, autoriõiguste teave ja muud kasutaja loodud kirjed lähtestatakse. Pärast lähtestamist ei saa seadeid taastada.