Hoidke S ja pöörake põhikäsuvaliku nuppu, et reguleerida kaamera valgustundlikkust vastavalt saadaolevale valgushulgale. Praegust seadistust kuvatakse võtteekraanil. Valige seadete hulgast ISO 100 kuni ISO 51200; eriolukordade jaoks on saadaval ka sätted umbes 1 ja 2 EV üle 51200. h režiim ja kõik q režiimid peale 4 pakuvad täiendavat ISO-A (automaatset) valikut.

S nupp

Peamine käsunupp

ISO tundlikkus

Mida kõrgem on ISO-tundlikkus, seda vähem on särituse tegemiseks vaja valgust, mis võimaldab suuremat säriaega või väiksemat ava, kuid seda tõenäolisemalt mõjutab pilti müra (juhuslikult paiknevad eredad pikslid, udu või jooned). Müra on eriti tõenäoline Hi 1 ja Hi 2 seadistustel.

Tere 1 ja tere 2

Hi 1 ja Hi 2 vastavad vastavalt ISO tundlikkusele 1 ja 2 EV üle kõrgeima arvväärtuse. Hi 1 vastab standardile ISO 102400, Hi 2 standardile ISO 204800.

Automaatne ISO tundlikkuse juhtimine

Režiimides P , S , A ja M saab automaatse ISO-tundlikkuse juhtimise lubada või keelata, hoides all S ja keerates alamkäsuvaliku skaalat. Kui automaatne ISO-tundlikkuse juhtimine on lubatud, reguleeritakse ISO-tundlikkust automaatselt, kui optimaalset säritust ei ole võimalik S nupu ja põhikäsukettaga valitud väärtuse juures saavutada. Et vältida ISO-tundlikkuse liiga kõrget tõusu, saate valida ülempiiriks ISO 200 kuni Hi 2, kasutades pildistamismenüüs ISO tundlikkuse sätteid > Maksimaalne tundlikkus.

Alamkäsuvalik

S nupp

Kui automaatne ISO-tundlikkuse juhtimine on lubatud, kuvatakse pildistamise ekraanil ISO AUTO . Kui tundlikkust muudetakse kasutaja valitud väärtusest, kuvatakse muudetud väärtus ekraanil.

Automaatne ISO tundlikkuse juhtimine

Kui kasutaja valitud ISO-tundlikkus on kõrgem kui suvandi Maksimaalne tundlikkus, kui automaatne ISO-tundlikkuse juhtimine on lubatud, kasutatakse selle asemel kasutaja valitud väärtust. Kui kasutatakse välku, piiratakse säriaega väärtustega, mis jäävad kohandatud sätte e1 ( välgu sünkroonimiskiirus ) ja kohandatud sätte e2 ( välgu säriaega ) jaoks valitud kiiruse vahele.