Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

"Automaatne pildi pööramine" lisati taasesitusmenüüsse

[ Automaatne pildi pööramine ] üksus on lisatud taasesitusmenüüsse.

  • Kui on valitud [ ON ], salvestatakse teave kaamera orientatsiooni kohta foto tegemise ajal. Kaameras või arvutis taasesituse ajal pööratakse pilte automaatselt, kasutades salvestatud orientatsiooniteavet.

  • Kui on valitud [ OFF ], siis teavet kaamera orientatsiooni kohta ei salvestata. Sel juhul on taasesituse ajal kuvatavad pildid alati horisontaalse (lai) orientatsiooniga.

Ettevaatust: automaatne pildi pööramine

Kaamera suund ei pruugi olla õigesti salvestatud fotodele, mis on tehtud kaameraga üles või alla või panoraamimise ajal.

Taasesitusmenüüs "Pööra pilte automaatselt".

  • Kui [ Automaatne piltide pööramine ] jaoks on valitud [ OFF ], on taasesituse ajal kaameras kuvatavad pildid alati horisontaalse (lai) orientatsiooniga, olenemata sellest, kas [ ON ] või [ OFF ] on valitud [ Auto image rotation ] jaoks.
  • Kui [ Automaatne kujutise pööramine ] on valitud [ OFF ], on taasesituse ajal kuvatavad pildid alati horisontaalse (lai) orientatsiooniga, isegi kui [ ON ] on valitud [ Automaatne pööramine ].