Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Kaasaskantavad laadijad (elektripangad)

Kaamera toiteks või kaamera aku laadimiseks saab kasutada kaasaskantavaid laadijaid. Järgmises tabelis on loetletud kaasaskantavad laadijad, mida on testitud ja kasutamiseks heaks kiidetud, koos ligikaudse võtete arvuga, millega saab teha, ja ligikaudse arvu, mitu korda saab kaamera akut iga seadmega laadida.

Tootja Mudeli number Laskude arv Tasude arv *
Anker PowerCore III Elite 25600 87W u. 5 korda suurem kui ainuüksi EN-EL15c aku puhul u. 4

Kaamera aku (EN-EL15c) täislaadimise arv, kasutades kaasaskantavat laadijat täislaadimisel.

  • Ainsad akud, mida saab laadida kaasaskantavate laadijatega, on EN-EL15c ja EN-EL15b.
  • Kasutamise kohta vaadake kaasaskantava laadija dokumentatsiooni.
  • Kasutage kaasaskantava laadijaga kaasasoleva kahe C-tüüpi pistikuga USB kaablit, kui kasutate seadet kaamera toiteks või kaamera aku laadimiseks.
  • Ühendage USB kaabel kaamera USB toiteallika pesaga. Pange tähele, et kaasaskantavad laadijad ei anna toidet, kui need on ühendatud kaamera USB andmepistikuga.
  • Ajakohane teave kaasaskantavate laadijate kohta on saadaval tootjate veebisaidil. Saadavus võib olenevalt riigist või piirkonnast erineda.