Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Kohandatud seadistuse f3 uued valikud "Kohandatud juhtnupud (taasesitus)"

Täiendusi on tehtud saadaolevatele rollidele ja juhtelementidele, millele neid saab määrata kohandatud sätte f3 [ Kohandatud juhtnupud (taasesitus) ]. Lisaks saab nüüd kohandatud juhtnuppe lähtestada.

Uus lähtestamise valik

Nüüd saate valitud juhtelementide vaikerollidele lähtestada menüü Kohandatud seadistus f3 [ Kohandatud juhtelemendid (taasesitus) ].

 • Tõstke esile soovitud juhtelement ja vajutage O ( Q ), et kuvada kinnitusdialoog, kus saate lähtestada juhtelemendi vaikerolli, tõstes esile [ Jah ] ja vajutades J
 • Nupu O ( Q ) all hoidmine umbes kolm sekundit, kui juhtelement on esile tõstetud, kuvatakse kinnitusdialoog, kus saate lähtestada kõik juhtelemendid nende vaikerollidele, tõstes esile [ Jah ] ja vajutades J

Äsja kohandatavad juhtnupud

Järgmisi juhtelemente saab nüüd kohandada.

 • q [ Taasesituse nupp ]
 • F [ ISO tundlikkuse nupp ]
 • E [ Särikompensatsiooni nupp ]
 • r [ BKT nupp ]
 • C [ WB nupp ]
 • S [ Objektiivi Fn nupp ]
 • 3 [ Objektiivi Fn2 nupp ]

Uued rollid

Nüüd saab nuppudele või käsuvalikunuppudele määrata lisarolle.

Rollid, mida saab nuppudele määrata

Võimalus Kirjeldus
O [ Kustuta ] Kinnitusdialoogi kuvamiseks vajutage üks kord nuppu. Praeguse pildi kustutamiseks ja taasesitusse naasmiseks vajutage uuesti nuppu.

Rollid, mida saab määrata põhikäsuvaliku valikuklahvile/alamkäsuvaliku valikuklahvile

Võimalus Kirjeldus
[ Suumimisasend kaadri ette ]

Valige, kuidas kaamera tsentreerib kuva, kui põhi- või alamkäsuvaliku nuppu pööratakse, et taasesituse suumimise ajal piltide vahel kerida.

 • [ Säilita praegune suumi asukoht ]: kuva keskpunktis praegusele suumi asukohale.
 • [ Eelista fookuspunkti ]: tsentreeri ekraan foto tegemise ajal aktiivsele fookuspunktile.
 • [ Eelista fookuspunkti (näo prioriteet) ]: tsentreeri ekraan foto tegemise ajal aktiivsele fookuspunktile. Kui aga fotol tuvastatakse inimese nägu, tsentreerib see seade kuva tuvastatud näole.
[ Taasesituse suumi näo valik ]

Kui valitud on [ ON ], siis kui taasesituse suumimise ajal tuvastatakse pildil mitu nägu, saab tuvastatud nägude vahel vahetamiseks alamkäsuvaliku nuppu pöörata.

 • Seda saab määrata ainult [ Alamkäsuvaliku nupule ].

Uued rollid on saadaval "Peakäsuvaliku"/"Alamkäsuvaliku" > "Frame Advance" kaudu

Võimalus Kirjeldus
[ FTP-sse üles laaditud ] Liikuge järgmise või eelmise pildi juurde, mis on FTP-sse üles laaditud.
[ Arvutisse laaditud ] Liikuge järgmise või eelmise pildi juurde, mis on arvutisse üles laaditud.

Uued rollid on saadaval "Peakäsuvaliku"/"Alamkäsuvaliku" > "Video taasesitus" kaudu

Võimalus Kirjeldus
[ Taasesituse kiirus ] Valige video taasesituse kiirus. Valige algse kiiruse, 1/2× kiiruse ja 1/4× kiiruse vahel.