Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Ülekate (lisa)

Kombineerige kaks olemasolevat fotot, et luua üks pilt, mis salvestatakse originaalidest eraldi.

 1. Valige menüüst i [ Retouch ], seejärel tõstke esile [ Overlay (add) ] ja vajutage 2 .

 2. Valige pildid.

  • Tõstke pildid mitmikvalijaga esile.
  • Esiletõstetud pildi täisekraanil vaatamiseks vajutage ja hoidke all nuppu X
  • Esiletõstetud pildi valimiseks vajutage nuppu W ( Q ). Valitud pildid on märgitud linnukesega ( ). Tšeki eemaldamiseks ( ) ja tühistage praeguse pildi valik, vajutage uuesti nuppu W ( Q ).
  • Erinevate pildialadega pilte ei saa valida.
  • Pärast teise pildi valimist vajutage jätkamiseks J

 3. Reguleerige tasakaalu.

  Ülekatte saab ekraanil eelvaadata. Vajutage 1 või 3 , et reguleerida kahe pildi vahelist tasakaalu. Vajutage 1 , et muuta esimene pilt paremini nähtavaks ja teine vähem, 3 vastupidise efekti saavutamiseks.

 4. Salvestage ülekate.

  Ülekatte salvestamiseks vajutage J

Hoiatused: " Ülekate (lisamine) "

 • Eelvaate värvid ja heledus võivad lõplikust pildist erineda.
 • Valida saab ainult selle kaameraga tehtud pilte. Teiste mudelitega loodud pilte ei saa valida.
 • Ülekate on sama suur kui kahest osapildist väikseim.
 • Ülekattel on sama fototeave (sh salvestamise kuupäev, mõõtmine, säriaeg, ava, võtterežiim, särikompensatsioon, fookuskaugus ja pildi orientatsioon) ning valge tasakaalu ja Picture Control väärtused nagu kahest valitud pildist esimesena. Autoriõiguste teavet aga uuele pildile ei kopeerita. Kommentaari samamoodi ei kopeerita; selle asemel lisatakse kaameras hetkel aktiivne kommentaar, kui see on olemas.