Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Aku sisestamine

 • Enne aku sisestamist või eemaldamist lülitage kaamera välja.
 • Kasutades akut, et hoida oranži aku riivi ühele küljele vajutatuna, libistage aku akupesasse, kuni riiv selle paigale lukustab.

Aku eemaldamine

Aku eemaldamiseks lülitage kaamera välja ja avage akupesa kaas. Aku vabastamiseks vajutage aku riivi noolega näidatud suunas ja seejärel eemaldage aku käsitsi.

Aku tase

 • Kui kaamera on sisse lülitatud, kuvatakse aku taset pildistamisnäidikul ja juhtpaneelil.

  Ekraan

  Pildiotsija

  Kontrollpaneel

 • Aku taseme näidik muutub, kui aku tase väheneb, alates L kuni K , J , I ja H . Kui aku tase langeb tasemele H , peatage pildistamine ja laadige aku või valmistage ette varuaku.
 • Kui ekraanile ilmub teade [ Katiku vabastus keelatud. Laadige aku. ] kuvatakse, laadige või vahetage akut.

Ooterežiimi taimer

Kaamera kasutab aku tühjenemise vähendamiseks ooterežiimi taimerit. Kui umbes 30 sekundi jooksul ei tehta ühtegi toimingut, aegub ooterežiimi taimer ning ekraan, pildiotsija ja juhtpaneel lülituvad välja. Mõni sekund enne väljalülitamist tuhmuvad ekraan ja pildiotsija. Neid saab uuesti aktiveerida, vajutades päästiku pooleldi alla. Ajavahemiku, mis kulub enne ooterežiimi taimeri automaatset aegumist, saab valida, kasutades kohandatud sätet c3 [ Toite väljalülitamise viivitus ] > [ Ooterežiimi taimer ].