Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

USB andmesideühendus

G nupp U F võrgumenüü

Reguleerige kaamera USB andmepistiku kaudu teiste seadmetega ühendamise seadeid.

  • Valige [ MTP/PTP ], kui ühendate arvuti või Android -seadmega USB kaudu.
  • Valige [ iPhone ], kui ühendate iPhone'idega kolmanda osapoole USB -C-Lightning-kaabli kaudu, et kasutada NX MobileAiri (teavet ühilduvate USB -C-Lightning-kaablite kohta leiate NX MobileAiri veebispikrist).
  • Valige [ USB -LAN ], kui ühendate arvuti või teise kaameraga Etherneti kaabli abil, mis on ühendatud kaamera USB -andmepistikuga ühendatud kolmanda osapoole USB -Ethernet-adapteriga.

Ettevaatust: " iPhone "

Kui valite [ iPhone ], saate ühenduse luua ainult iPhone'idega, kus töötab rakendus NX MobileAir . Kui te ei kasuta NX MobileAir , valige [ MTP/PTP ] või [ USB -LAN ].

Ettevaatust: " USB -LAN "

Kui on valitud [ USB -LAN ], töötab USB andmepistikupesa ainult USB -Ethernet-adapteritega ühendamiseks ja seda ei saa kasutada USB kaudu teiste seadmetega ühendamiseks.