Z 9 Başvuru Kaynağı , "C" donanım yazılımı sürümü 2.10 içindir. Bu bölüm, kamera "C" donanım yazılımı sürüm 3.00 ile sunulan yeni özellikleri ve değişiklikleri detaylandırmaktadır. İki belge birlikte okunmalıdır.

“Firmware Sürümü”

Kamera donanım yazılımı sürümünü görüntülemek veya kamera donanım yazılımını güncellemek için kurulum menüsünde [ Donanım yazılımı sürümü ] öğesini seçin.

Güncellemeler bir bilgisayar veya akıllı cihaz kullanılarak gerçekleştirilebilir.

  • Bilgisayar : Fotoğraf makinesi donanım yazılımının yeni sürümleri için Nikon İndirme Merkezi'ne bakın. Güncellemelerin gerçekleştirilmesiyle ilgili bilgiler, bellenim indirme sayfasından edinilebilir.
    https://downloadcenter.nikonimglib.com/

  • Akıllı cihaz : Akıllı cihaz, SnapBridge uygulaması kullanılarak fotoğraf makinesiyle eşleştirildiyse, uygulama güncellemeler mevcut olduğunda sizi otomatik olarak bilgilendirir ve ardından güncellemeyi akıllı cihaz aracılığıyla fotoğraf makinesinin hafıza kartına indirebilirsiniz. Güncellemeleri gerçekleştirme hakkında bilgi için SnapBridge çevrimiçi yardımına bakın. Güncellemeler Nikon İndirme Merkezi'nde sunulduğundan, otomatik bildirimlerin tam olarak aynı anda görüntülenemeyebileceğini unutmayın.