[ Uzaktan kumandayı kullanarak sıfırla ], video kayıt menüsündeki ( Zaman Kodu ) [ Zaman Kodu ] > [ Zaman Kodu kaynağı ] için kullanılabilen seçeneklere eklendi. Bu, fotoğraf makinesine takılı bir WR-R11a veya WR-R10 kablosuz uzaktan kumanda ile eşleştirilmiş isteğe bağlı bir WR-T10 kablosuz uzaktan kumanda üzerindeki deklanşöre basılarak zaman kodunun sıfırlanmasına olanak tanır.

  • [ Uzaktan kumandayı kullanarak sıfırla ] seçildiğinde, bir zaman kodu sıfırlama iletişim kutusu görüntülenir. Zaman kodunu sıfırlamak için WR-T10 üzerindeki deklanşöre basın.

  • Tek bir WR-T10'u birden çok WR-R11a/WR-R10 kablosuz uzaktan kumandayla eşleştirmek, WR-T10'un deklanşöre tek bir basışla birden çok kamera için zaman kodlarının aynı anda sıfırlanmasına olanak tanır. Böylece birden çok kamera için zaman kodları senkronize edilebilir ve bu da düzenlemeyi kolaylaştırır.

Zaman Kodu Sıfırlama Ekranı

Zaman kodu sıfırlama iletişim kutusu görüntülenirken fotoğraf makinesi deklanşörüne sonuna kadar basmak, zaman kodunu sıfırlar. Fotoğraf çekilmeyecektir.