عربي

Български

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenščina

Srpski

Svenska

Türkçe

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Z 9 Atsauces vadlīnijas

 Atgriezties pie Nikon tiešsaistes dokumentācijas indeksa

Meklējiet citas produktu rokasgrāmatas
 Lejupielādes centrs

Meklēšana pēc atslēgas vārda

 Ievadiet atslēgvārdus, nevis teikumus.

Satura rādītājs

  • Šajā dokumentā sniegtie norādījumi attiecas uz kameras programmaparatūras versiju 2.10. Jaunākā programmaparatūra ir pieejama Nikon lejupielādes centrā.
  • Šai kamerai ir atjaunināta programmaparatūra ar pievienotām funkcijām. Papildinformāciju skatiet sadaļā “C” programmaparatūras versijas 3.00 izmaiņas.

Iepazīšanās ar kameru un tās izvēlnēm

Pirmie soļi

Pamata fotografēšana un atskaņošana

Fotografēšanas iestatījumi

Video ierakstīšana

Attēlu skatīšana un retušēšana

Balss piezīmes

Savienojuma izveide ar HDMI televizoriem un ierakstītājiem

Savienojuma izveide ar viedierīcēm

Savienojuma izveide ar datoriem vai FTP serveriem

Savienojuma izveide ar citām kamerām

Fotografēšana ar zibspuldzi

Attālā zibspuldzes fotografēšana

Izvēlņu ceļvedis

Problēmu novēršana

Tehniskās piezīmes

Izmaiņas ar “C” programmaparatūras versiju 3.00

© Nikon Corporation