Sureguliuokite baltos spalvos balansą. Daugiau informacijos ieškokite skyriuose „Baltos spalvos balansas“ „Pagrindiniai nustatymai“ ( 0 Baltos spalvos balansas ) ir „ i meniu“ ( 0 Baltos spalvos balansas ).

Baltos spalvos balanso meniu: Tikslus derinimas

Tikslus derinimas galimas per fotoaparato meniu. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tikslų derinimą, žr. „Baltos spalvos balanso tikslus“ ( 0 Tikslus baltos spalvos balanso nustatymas ). Norėdami gauti informacijos apie iš anksto nustatyto baltos spalvos balanso koregavimą, žr. „Iš anksto nustatyto baltos spalvos balanso tikslus derinimas“ ( 0 Tikslus iš anksto nustatyto baltos spalvos balanso derinimas ).

 1. Rodyti tikslaus derinimo parinktis.

  Fotografavimo meniu eikite į Baltos spalvos balansas , pažymėkite baltos spalvos balanso parinktį ir paspauskite 2 .

 2. Tiksliai sureguliuokite baltos spalvos balansą.

  Norėdami tiksliai sureguliuoti baltos spalvos balansą, naudokite kryptinį valdiklį. Baltos spalvos balansas gali būti pritaikyti iki A mber- B LUE ašies pakopomis 0,5 ir G reen- M agenta ašis žingsniais 0,25. Horizontalės (A mber- B Žiūrėkite) krypčiai, atitinka į spalvinės temperatūros, o vertikali (G reen- M agenta) krypčiai turi panašų poveikį į atitinkamą spalvų kompensavimo (CC) filtrų. Horizontalioji ašis valdoma žingsniais, lygiaverčiai maždaug 5 miredams, vertikalioji – maždaug 0,05 difuzinio tankio vienetų žingsniais.

  Koordinatės

  Koregavimas

 3. Išsaugokite pakeitimus ir išeikite.

  Paspauskite J kad išsaugotumėte nustatymus ir grįžtumėte į fotografavimo meniu. Jei baltos spalvos balansas buvo tiksliai sureguliuotas, fotografavimo ekrane šalia baltos spalvos balanso piktogramos atsiras U

Tikslus baltos spalvos balanso derinimas

Tikslaus derinimo ašių spalvos yra santykinės, o ne absoliučios. Pavyzdžiui, perkėlus žymeklį į B (mėlyna), kai baltos spalvos balansui pasirinktas „šiltas“ nustatymas, pvz., J ( Incandescent ), nuotraukos bus šiek tiek „šaltesnės“, bet iš tikrųjų jos nepamėlynos.

„Mired“

Bet koks spalvos temperatūros pokytis sukelia didesnį spalvų skirtumą esant žemai spalvų temperatūrai, nei būtų esant aukštesnei spalvų temperatūrai. Pavyzdžiui, 1000 K Pakeisti gamina daug didesnį pokytį spalvos 3000 K, nei 6000 K. įklimpusi, apskaičiuojamas dauginant spalvų temperatūros inversijos iš 10 6 yra spalvinė temperatūra priemonė, kuri priima tokį variantą į , tai yra vienetas, naudojamas spalvų temperatūros kompensavimo filtruose. Pvz.:

 • 4000 K–3000 K (skirtumas 1000 K) = 83 merd
 • 7000 K–6000 K (skirtumas 1000 K) = 24 m.

Baltos spalvos balanso meniu: spalvų temperatūros pasirinkimas

Spalvų temperatūrą galima pasirinkti naudojant nuotraukų fotografavimo meniu parinktį Baltos spalvos balansas > Pasirinkti spalvų temperatūrą. Įveskite gintaro – mėlynos ir žalios – rausvai raudonos ašių reikšmes, kaip aprašyta toliau.

 1. Pasirinkite Pasirinkti spalvos temperatūrą .

  Fotografavimo meniu eikite į Baltos spalvos balansas , pažymėkite Pasirinkti spalvų temperatūrą ir paspauskite 2 .

 2. Pasirinkite gintarinės – mėlynos ir žalios – rausvai raudonos spalvos reikšmes.

  Paspauskite 4 arba 2 , kad pažymėtumėte skaitmenys A mber- B LUE arba G reen- M agenta ašies ir paspauskite 1 arba 3 keistis.

  Vertė DĖL mber- B LUE ašies

  G reen – M agenta ašies reikšmė

 3. Išsaugokite pakeitimus ir išeikite.

  Paspauskite J kad išsaugotumėte nustatymus ir grįžtumėte į fotografavimo meniu. Jei vertė nėra lygi nuliui yra pasirinktas G reen- M agenta ašis, žvaigždutė ( " U ") bus rodomas šalia baltos spalvos balanso piktogramos fotografavimo ekrane.

Pasirinkite Spalvų temperatūrą

Atminkite, kad su fluorescenciniu apšvietimu norimų rezultatų nepasieksite. Fluorescenciniams šviesos šaltiniams pasirinkite I (fluorescencinė). Su kitais šviesos šaltiniais padarykite bandomąjį kadrą, kad nustatytumėte, ar pasirinkta vertė yra tinkama.

Iš anksto nustatytas vadovas: baltos spalvos balanso kopijavimas iš nuotraukos

Baltos spalvos balanso meniu parinktį Iš anksto nustatytas rankinis galima naudoti baltos spalvos balanso vertei nukopijuoti iš esamos nuotraukos. Daugiau informacijos apie iš anksto nustatytą rankinį baltos spalvos balansą žr. „Iš anksto nustatytas rankinis“ ( 0 anksto nustatytas rankinis ).

 1. Pasirinkite Iš anksto nustatytas vadovas .

  Fotografavimo meniu eikite į Baltos spalvos balansas , pažymėkite Iš anksto nustatytas vadovas ir paspauskite 2 .

 2. Pasirinkite kelionės tikslą.

  Pažymėkite iš anksto nustatytą paskirties vietą (nuo 1 iki d-6) ir bakstelėkite X .

 3. Pasirinkite Pasirinkti vaizdą .

  Bus rodomas rankinio baltos spalvos balanso meniu; pažymėkite Pasirinkti vaizdą ir paspauskite 2 .

 4. Paryškinkite šaltinio vaizdą.

  Paryškinkite šaltinio vaizdą. Norėdami peržiūrėti paryškintą vaizdą per visą kadrą, palieskite ir palaikykite mygtuką X

 5. Kopijuoti baltos spalvos balansą.

  Paspauskite J kad nukopijuotumėte baltos spalvos balanso reikšmę iš paryškintos nuotraukos į pasirinktą išankstinį nustatymą. Jei paryškintoje nuotraukoje yra komentaras, komentaras bus nukopijuotas į pasirinkto išankstinio nustatymo komentarą.

Tikslus iš anksto nustatyto baltos spalvos balanso derinimas

Dabartinį išankstinį nustatymą galima tiksliai sureguliuoti pasirinkus Tiksliai suderinti iš anksto nustatytame rankiniame baltos spalvos balanso meniu ir sureguliuojant baltos spalvos balansą, kaip aprašyta „Baltos spalvos balanso meniu: tikslus derinimas“ ( 0 Baltos spalvos balanso meniu: tikslus derinimas ).

Redaguoti komentarą

Norėdami įvesti iki 36 simbolių aprašomąjį komentarą esamam baltos spalvos balanso nustatymui, iš anksto nustatyto rankinio baltos spalvos balanso meniu pasirinkite Redaguoti komentarą.

Apsaugoti

Norėdami apsaugoti dabartinį baltos spalvos balanso nustatymą, iš anksto nustatyto rankinio baltos spalvos balanso meniu pasirinkite Protect , tada pažymėkite On ir paspauskite J . Apsaugotų išankstinių nustatymų keisti negalima, o parinkčių Tiksliai suderinti ir Redaguoti komentarą naudoti negalima.