Pasirinkite, kaip bus apdorojamos naujos nuotraukos. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. „Nustatyti vaizdo valdymą“ ( 0 Nustatyti vaizdo valdymą ).

Vaizdo valdymo nustatymas: vaizdo valdiklių keitimas

Esami iš anksto nustatyti arba pasirinktiniai vaizdo valdikliai gali būti modifikuojami, kad atitiktų sceną arba vartotojo kūrybinius ketinimus.

  1. Pasirinkite vaizdo valdiklį.

    Pažymėkite norimą vaizdo valdymą sąraše Picture Control ir paspauskite 2 .

  2. Sureguliuokite nustatymus.

    Paspauskite 1 arba 3 kad paryškintumėte norimą nustatymą, ir paspauskite 4 arba 2 kad pasirinktumėte reikšmę po 1, arba pasukite papildomų komandų ratuką, kad pasirinktumėte reikšmę po 0,25 (galimos parinktys skiriasi priklausomai nuo pasirinkto vaizdo valdymo elemento). Greitai prisitaikyti lygius subalansuotas galandimas, Vidutinės klasės galandimas, ir aiškumas, pažymėkite Greita aštrus ir paspauskite 4 arba 2 . Kartokite šį veiksmą, kol visi nustatymai bus sureguliuoti. Numatytuosius nustatymus galima atkurti paspaudus mygtuką O

  3. Išsaugokite pakeitimus ir išeikite.

    Paspauskite J kad išsaugotumėte pakeitimus ir grįžtumėte į Picture Control sąrašą.

Pasirinktiniai vaizdo valdikliai

Esamų vaizdo valdiklių pakeitimus galima išsaugoti kaip pasirinktinius vaizdo valdiklius, naudojant nuotraukų ar filmavimo meniu parinktį Manage Picture Control. Pasirinktinius vaizdo valdiklius galima nukopijuoti į atminties kortelę ir naudoti suderinamoje programinėje įrangoje arba bendrinti su to paties modelio fotoaparatais.

i meniu

Pakeitus Picture Controls iš meniu i, efektą galima peržiūrėti ekrane. i pažymėkite Set Picture Control ir paspauskite J , tada paspauskite 4 ir 2 kad pasirinktumėte Picture Control, ir paspauskite 3 kad būtų rodomi Picture Control nustatymai.