Sureguliuokite pasirenkamų WR-R10 belaidžių nuotolinio valdymo pultų būsenos LED ir ryšio režimo nustatymus. Taip pat galite pasirinkti ryšio režimą, skirtą prijungti prie pasirenkamų radijo bangomis valdomų blyksčių, palaikančių pažangų belaidį apšvietimą.

WR-R10 belaidis nuotolinio valdymo pultas

Įsitikinkite, WR-R10 programinė įranga buvo atnaujinta iki naujausios versijos (3.0 ar naujesnės versijos). Informacijos apie programinės aparatinės įrangos naujinimus ieškokite savo vietovės Nikon svetainėje.

LED lempa

Įjunkite arba išjunkite būsenos šviesos diodus WR-R10 belaidžiame nuotolinio valdymo pulte, pritvirtintame prie fotoaparato. Daugiau informacijos ieškokite su belaidžiu nuotolinio valdymo pultu pateiktoje dokumentacijoje.

Susiejimo režimas

Pasirinkite susiejimo režimą WR-R10 belaidžiams nuotolinio valdymo pultams, pritvirtintiems prie kitų fotoaparatų arba radijo bangomis valdomų blyksčių, palaikančių pažangų belaidį apšvietimą. Įsitikinkite, kad kitiems įrenginiams pasirinktas tas pats režimas.

Parinktis

apibūdinimas

[ Poravimas ]

Fotoaparatas jungiasi tik prie įrenginių, su kuriais jis anksčiau buvo susietas. Paspauskite susiejimo mygtuką WR-R10 belaidžiame nuotolinio valdymo pulte, prijungtame prie fotoaparato, kad susietumėte jį su kitais įrenginiais.

  • Kadangi fotoaparatas nebendraus su įrenginiais, su kuriais ji nebuvo suporuota, šią parinktį galima naudoti norint išvengti signalo trukdžių iš kitų netoliese esančių įrenginių.

  • Atsižvelgiant į tai, kad kiekvienas įrenginys turi būti susietas atskirai, tačiau jungiantis prie daugybės įrenginių rekomenduojama naudoti PIN kodą.

[ PIN ]

Ryšys dalijamas tarp visų įrenginių, turinčių tą patį keturių skaitmenų PIN kodą. Galite įvesti bet kurį pasirinktą keturių skaitmenų PIN kodą.

  • Paspauskite 4 arba 2 , kad paryškintumėte skaitmenis, ir paspauskite 1 arba 3 kad pakeistumėte. Paspauskite J , kad įvestumėte ir parodytumėte pasirinktą PIN kodą.

  • Ši parinktis yra geras pasirinkimas fotografuojant su daugybe nuotolinių įrenginių.

  • Jei yra kelios kameros, turinčios tą patį PIN kodą, blykstės bus valdomos tik to fotoaparato, kuris prijungiamas pirmiausia (mirksės WR-R10 įrenginių, prijungtų prie paveiktų fotoaparatų, šviesos diodai).

  • Nepriklausomai nuo pasirinktos [ Link mode ] parinkties, WR-R10 visada priims signalus iš suporuotų belaidžių nuotolinio valdymo pultelių. WR-1 belaidžio nuotolinio valdymo pulto naudotojai turės pasirinkti susiejimą kaip WR-1 ryšio režimą.