Ierakstot filmas, ņemiet vērā šādus punktus:

 • Atkarībā no atmiņas kartes rakstīšanas ātruma, uzņemšana var beigties pirms maksimālā ilguma ( Kadru lielums/kadru nomaiņas ātrums un filmas kvalitāte ) ir sasniegts.

 • Ņemiet vērā, ka filmas ierakstīšanas laikā samazinās objektu skaits, ko var noteikt sejas noteikšanas AF.

 • Ikona 0 norāda, ka nevar ierakstīt filmas.

 • Filmas ierakstīšanas laikā funkcija [ Punkta mērīšana ] nav pieejama.

 • Zibspuldzes apgaismojumu nevar izmantot.

Filmas ierakstīšana: uzņemšanas režīms
 • Ja objekts ir pārmērīgi vai nepietiekami eksponēts režīmā P vai S , pabeidziet tiešo skatu un sāciet no jauna tiešraides skatu vai atlasiet režīmu A un pielāgojiet diafragmas atvērumu.

 • Filmēšanas laikā var pielāgot šādus ekspozīcijas iestatījumus:

  Režīms

  Apertūra

  Slēdža ātrums

  ISO jutība 2

  P , S 1

  3

  A

  4

  — 3

  M

  4

  4

  4 4

  Citi fotografēšanas režīmi

  1. S režīma ekspozīcija ir līdzvērtīga režīmam P .

  2. Neatkarīgi no opcijas, kas izvēlēta opcijām [ ISO jutības iestatījumi ] > [ Maksimālā jutība ] vai [ ISO jutība (režīms M) ], augšējā robeža, kad video uzņemšanas izvēlnē [ Electronic VR ] ir atlasīta [ On ], ir ISO 51200.

  3. ISO jutības augšējo robežu var atlasīt, izmantojot video uzņemšanas izvēlnes vienumu [ ISO jutības iestatījumi ] > [ Maksimālā jutība ].

  4. Ja video uzņemšanas izvēlnē [ ISO jutības iestatījumi ] > [ Automātiskā ISO kontrole (režīms M) ] ir atlasīta [Ieslēgts], ISO jutības augšējo robežu var atlasīt, izmantojot [ Maksimālā jutība ].

Baltā balansa pielāgošana filmas ierakstīšanas laikā

Baltā balansu var regulēt video ierakstīšanas laikā, nospiežot pogu Q / g ( U ) un griežot galveno komandu ciparripu. Atlasītā iestatījuma opcijas, ja tādas ir, var atlasīt, turot nospiestu pogu Q / g ( U ) un pagriežot apakškomandu ciparripu ( Dabisku krāsu sasniegšana ar dažādiem gaismas avotiem (baltā balanss) ).

Filmu ierakstīšana režīmā M

Režīmā M aizvara ātrumu var iestatīt uz vērtībām no 1/25 s līdz 1/8000 s (lēnākais pieejamais aizvara ātrums mainās atkarībā no kadru ātruma; Kadra lielums/kadru nomaiņas ātrums un filmas kvalitāte ).

Bezvadu tālvadības pultis un tālvadības vadi

Ja [ Ierakstīt filmas ] ir atlasīts pielāgotajam iestatījumam g2 [ Pielāgotas vadīklas ] > [ Aizvara atbrīvošanas poga ], aizvara atbrīvošanas pogas uz papildu bezvadu tālvadības pultīm un tālvadības vadiem var nospiest līdz pusei, lai sāktu tiešo skatu, vai nospiest līdz galam. lai sāktu un beigtu filmas ierakstīšanu.

Izmantojot ārējo mikrofonu

Papildaprīkojumā pieejamo stereo mikrofonu ME-1 vai bezvadu mikrofonu ME-W1 var izmantot, lai ierakstītu skaņu filmām.