Šī funkcija tiek izmantota, lai bloķētu zibspuldzes jaudu ar CLS saderīgām zibspuldzēm, ļaujot pārkomponēt fotogrāfijas, nemainot zibspuldzes līmeni un nodrošinot, ka zibspuldzes jauda ir piemērota objektam pat tad, ja objekts nav novietots kadra centrā. Zibspuldzes jauda tiek automātiski pielāgota visām ISO jutības un diafragmas atvēruma izmaiņām. FV bloķēšana nav pieejama b un EFCT režīmos.

Lai izmantotu FV bloķēšanu:

 1. Piešķiriet [ FV lock ] kameras vadīklai.

  Piešķiriet [ FV lock ] vadīklai, izmantojot pielāgoto iestatījumu f3 [ Pielāgotas vadīklas ].

 2. Pievienojiet ar CLS saderīgu zibspuldzi.

  Uzstādiet ar CLS saderīgu zibspuldzi uz kameras piederumu pieslēgvietas.

 3. Iestatiet zibspuldzi atbilstošā režīmā.

  Ieslēdziet zibspuldzi un atlasiet [ TTL ] vai [ Auto ārējā zibspuldze ] opcijai [ Zibspuldzes vadība ] > [ Zibspuldzes vadības režīms ] (SB-5000, SB-500, SB-400 vai SB-300) vai iestatiet zibspuldzes vadību. režīmā TTL, monitora priekšzibspuldzi q A vai monitora priekšzibspuldzi A (citas zibspuldzes; sīkāku informāciju skatiet zibspuldzes komplektācijā iekļautajā dokumentācijā).

 4. Fokuss.

  Novietojiet objektu kadra centrā un līdz pusei nospiediet aizvara atbrīvošanas pogu, lai fokusētu.

 5. Bloķējiet zibspuldzes līmeni.

  Kad esat pārliecinājies, ka c ), nospiediet 1. darbībā atlasīto vadību. Zibspuldze izstaro monitora priekšzibsni, lai noteiktu atbilstošo zibspuldzes līmeni. Zibspuldzes jauda tiks bloķēta šajā līmenī, un skatu meklētājā parādīsies r

 6. Pārkomponējiet fotoattēlu.
 7. Uzņemiet fotogrāfiju.

  Lai fotografētu, nospiediet aizvara atbrīvošanas pogu līdz galam. Ja vēlaties, var uzņemt papildu attēlus, neatlaižot FV fiksatoru.

 8. Atlaidiet FV bloķēšanu.

  Nospiediet 1. darbībā atlasīto vadību, lai atbrīvotu FV bloķēšanu. Pārliecinieties, vai skatu meklētājā vairs netiek rādīta FV bloķēšanas ikona ( r