WT-7

Kad tas ir pievienots kamerai, papildu bezvadu raidītāju WT-7 var izmantot, lai izveidotu savienojumu ar datoriem, ftp serveriem vai citām ierīcēm, izmantojot Ethernet vai bezvadu tīklus.

Pirms WT-7 lietošanas

Pirms WT-7 lietošanas pārbaudiet, vai kameras un WT-7 programmaparatūra ir atjaunināta uz jaunākajām versijām. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet sava reģiona Nikon vietni.

Ko WT-7 var darīt jūsu labā

Izmantojot WT-7, jūs varat:

Augšupielādējiet esošos fotoattēlus un filmas ftp serverī vai datorā

Jūs varat ne tikai kopēt attēlus datoros (attēlu pārsūtīšanas režīms), bet arī augšupielādēt tos ftp serveros (ftp augšupielādes režīms). Attēlus var augšupielādēt, tiklīdz tie ir uzņemti.

Vadiet kameru un fotografējiet attālināti no datora

Camera Control Pro 2 (pieejams atsevišķi) instalēšana tīkla datorā sniedz pilnīgu kontroli pār kameras iestatījumiem un ļauj fotografēt attālināti un saglabāt tos tieši datora cietajā diskā (kameras vadības režīms).

Vadiet kameru un fotografējiet attālināti no tīmekļa pārlūkprogrammas

Izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu, varat vadīt kameru no tīkla datoriem un viedierīcēm, lai veiktu tālvadību, kam nav nepieciešama īpaša lietotne vai datora programmatūra (http servera režīms).

Savienojuma izveide, izmantojot WT-7

Pievienojiet WT-7, izmantojot kameras komplektācijā iekļauto USB kabeli.

Ieslēdziet raidītāju un kameras iestatīšanas izvēlnē atlasiet [ Bezvadu raidītājs (WT-7) ] > [ Bezvadu raidītājs ] > [ Izmantot ].

Izvēlnes vienumi WT-7

Visi WT-7 izvēlnes vienumi ir atrodami iestatīšanas izvēlnē sadaļā [ Bezvadu raidītājs (WT-7) ]. Papildinformāciju skatiet WT-7 komplektācijā iekļautajā rokasgrāmatā.

Plašāku informāciju skatiet WT-7 komplektācijā iekļautajā rokasgrāmatā.