Ar kameru var izmantot šādu Nikon programmatūru:

Datorprogramma
  • Camera Control Pro 2 (pieejams iegādei): vadiet kameru attālināti no datora un saglabājiet fotogrāfijas tieši datora cietajā diskā. Ja programmā Camera Control Pro 2 kā galamērķis ir atlasīts [ PC c ), ja Camera Control Pro 2 tiek palaists, kamēr kamera ir pievienota datoram.

  • ViewNX-i * : ViewNX-i var izmantot kopā ar citām Nikon attēlveidošanas lietojumprogrammām, kas ir vairāk nekā rīks fotoattēlu un filmu skatīšanai un rediģēšanai, kas uzņemtas ar Nikon digitālajām kamerām, lai palīdzētu jums maksimāli izmantot attēlus. Tas arī piedāvā vienmērīgu piekļuvi tiešsaistes pakalpojumiem.

    • Esošajiem lietotājiem noteikti ir jālejupielādē jaunākā versija, jo iepriekšējās versijas var neatbalstīt kameru.

  • Uzņemiet NX-D : precīzi noregulējiet fotoattēlus, kas uzņemti Nikon unikālajos NEF/NRW (RAW) formātos, vai pārveidojiet tos JPEG vai TIFF formātā (NEF/RAW apstrāde). Capture NX-D var izmantot ne tikai ar NEF/NRW (RAW) attēliem, bet arī ar JPEG un TIFF fotoattēliem, kas uzņemti ar Nikon digitālajām kamerām tādiem uzdevumiem kā toņu līkņu rediģēšana un spilgtuma un kontrasta uzlabošana.

  • Bezvadu raidītāja utilīta : Wireless Transmitter Utility ir nepieciešama, ja kamera jāpievieno tīklam. Savienojiet kameru pārī ar datoru un lejupielādējiet attēlus, izmantojot Wi-Fi.

Nikon datora programmatūra ir pieejama Nikon lejupielādes centrā. Pārbaudiet versiju un sistēmas prasības un noteikti lejupielādējiet jaunāko versiju.
https://downloadcenter.nikonimglib.com/

Viedtālruņu (planšetdatoru) lietotnes

SnapBridge : augšupielādējiet fotoattēlus un filmas no kameras viedierīcē, izmantojot bezvadu savienojumu.

  • Lietotne SnapBridge ir pieejama lejupielādei no Apple App Store® vai Google Play TM .

  • Apmeklējiet Nikon vietni, lai iegūtu jaunāko informāciju par lietotni SnapBridge.