Sureguliuokite nuotraukų ISO jautrumo nustatymus.

Variantas

apibūdinimas

[ ISO jautrumas ]

 • Pasirinkite iš šių nustatymų.
  Z 7II : Pasirinkite iš ISO 64 iki 25600 nustatymų; fotoaparatas taip pat palaiko parametrus, žemesnius už ISO 64 maždaug 0,3, 0,5, 0,7 ir 1 EV (ISO 32 atitikmuo), o viršijantį ISO 25600 - maždaug 0,3, 0,5, 0,7, 1 ir 2 EV (ISO 102400 atitikmuo).
  Z 6II : Pasirinkite iš ISO 100 iki 51200 nustatymų; fotoaparatas taip pat palaiko nustatymus, kai ISO 100 yra maždaug 0,3, 0,5, 0,7 ir 1 EV (ISO 50 ekvivalentas), o ISO 51200 - apie 0,3, 0,5, 0,7, 1 ir 2 EV (ISO 204800 atitikmuo).

 • b siūlo ISO AUTO parinktį.

[ Automatinis ISO jautrumo valdymas ]

Pažymėkite [ On ] ir paspauskite J kad įjungtumėte automatinį ISO jautrumo valdymą. Jei pasirinkta [ Išjungta ], [ ISO jautrumas ] išliks fiksuotas vartotojo pasirinkta verte. Šios parinktys yra prieinamos, kai pasirinkta [ Įjungta ].

 • [ Didžiausias jautrumas ]: pasirinkite viršutinę ISO jautrumo ribą, kad išvengtumėte per didelio jo jautrumo.

 • [ Didžiausias jautrumas naudojant c ]: pasirinkite viršutinę ISO jautrumo ribą nuotraukoms, padarytoms naudojant papildomą blykstės įrenginį.

 • [ Minimalus užrakto greitis ]: pasirinkite užrakto greitį, kuris bus mažesnis nei automatinis ISO jautrumo valdymas, kad būtų išvengta per mažo ekspozicijos P ir A režimuose. Jei pasirinkta [ Auto ], fotoaparatas pasirinks mažiausią užrakto greitį, atsižvelgdamas į objektyvo židinio nuotolį. Pavyzdžiui, fotoaparatas automatiškai pasirinks didesnį minimalų užrakto greitį, kad būtų išvengta neryškumo, kurį sukelia fotoaparato drebėjimas, kai pritvirtinamas ilgas objektyvas.

  • Norėdami peržiūrėti automatinio užrakto greičio pasirinkimo parinktis, pažymėkite [ Auto ] ir paspauskite 2 . Automatinį užrakto greičio pasirinkimą galima tiksliai sureguliuoti pasirinkus greitesnius ar lėtesnius minimalius parametrus. Greitesnius nustatymus galima naudoti norint sumažinti neryškumą fotografuojant greitai judančius objektus.

  • Užrakto greitis gali nukristi žemiau pasirinkto mažiausio, jei naudojant ISO jautrumą, pasirinktą [ Didžiausias jautrumas ], negalima pasiekti optimalaus ekspozicijos.