Pasirinkite vaizdų apdorojimo („Picture Control“) parinktis naujoms nuotraukoms, atsižvelgdami į sceną ar savo kūrybinį tikslą. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. „ i “ skyriuje „Nustatyti vaizdo valdymą“ ( Nustatyti vaizdo valdymą ).

Vaizdo valdiklių keitimas iš meniu

Esamus iš anksto nustatytus arba pasirinktinius paveikslėlių valdiklius galima modifikuoti, kad jie atitiktų sceną ar vartotojo kūrybinius ketinimus.

 1. Pasirinkite „Picture Control“.

  Pažymėkite norimą „Picture Control“ paveikslėlį sąraše „Picture Control“ ir paspauskite 2 .

 2. Redaguokite pasirinktą „Picture Control“.
  • Paspauskite 1 arba 3 kad paryškintumėte norimą nustatymą ( Picture Control Settings ). Paspauskite 4 arba 2 norite pasirinkti vertę 1 žingsniu, arba pasukite antrinių komandų ratuką, kad reikšmę pasirinktumėte 0,25 žingsniu.

  • Galimos parinktys skiriasi priklausomai nuo pasirinkto „Picture Control“.

  • Norėdami greitai sureguliuoti subalansuotų [ Aštrinimo ], [ Vidutinio nuotolio aštrinimo ] ir [ Aiškumo ] lygius, pažymėkite [ Greitas aštrus ] ir paspauskite 4 arba 2 .

  • Norėdami atsisakyti bet kokių pakeitimų ir pradėti nuo numatytųjų nustatymų, paspauskite mygtuką O

 3. Išsaugokite pakeitimus ir išeikite.

  Paspauskite J kad išsaugotumėte pakeitimus.

i meniu
 • i meniu norite pasirinkti „Picture Control“, pažymėkite [ Set Picture Control ] ir paspauskite J

 • Paspauskite 4 ir 2 kad pasirinktumėte „Picture Control“, ir paspauskite 3 kad būtų rodomi „Picture Control“ nustatymai. Bet kokių pakeitimų poveikį galima peržiūrėti ekrane.

Tvarkyti paveikslėlio valdymą

Esamų paveikslėlių valdiklių pakeitimus galima išsaugoti naudojant nuotraukų ar filmavimo meniu elementą [Tvarkyti vaizdo valdymą ], sukuriant pasirinktinius vaizdo valdiklius, kuriuos vėliau galima nukopijuoti į atminties kortelę ir naudoti suderinamoje programinėje įrangoje arba bendrinti to paties modelio fotoaparatuose. .