Paziņojumi

 • Nevienu šim produktam pievienoto rokasgrāmatu daļu bez iepriekšējas rakstiskas Nikon rakstiskas atļaujas nedrīkst pavairot, pārsūtīt, transkribēt, uzglabāt izguves sistēmā vai tulkot jebkurā valodā jebkurā formā un formā.

 • Nikon patur tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt šajās rokasgrāmatās aprakstītās aparatūras un programmatūras izskatu un specifikācijas.

 • Nikon neuzņemas atbildību par zaudējumiem, kas radušies šī produkta lietošanas rezultātā.

 • Lai gan ir darīts viss iespējamais, lai nodrošinātu, ka šajās rokasgrāmatās sniegtā informācija ir precīza un pilnīga, mēs būtu pateicīgi, ja jūs savai apkārtnei Nikon pārstāvim pievērstu jebkādas kļūdas vai izlaidumus (adrese norādīta atsevišķi).

Paziņojums par kopēšanas vai pavairošanas aizliegumu

Ņemiet vērā, ka par to, ka par materiālu glabāšanu, kas ir digitāli kopēts vai reproducēts ar skeneri, digitālo fotokameru vai citu ierīci, var vienkārši sodīt ar likumu.

 • Lietas, kuras aizliegts kopēt vai pavairot ar likumu

  Nekopējiet un nepavairojiet papīra naudu, monētas, vērtspapīrus, valsts obligācijas vai vietējās valdības obligācijas, pat ja uz šīm kopijām vai reprodukcijām ir apzīmogots “Paraugs”.

  Aizliegts kopēt vai pavairot ārvalstīs apgrozībā esošo papīra naudu, monētas vai vērtspapīrus.

  Ja nav iegūta iepriekšēja valdības atļauja, ir aizliegta valdības izdotu neizmantoto pastmarku vai pastkaršu kopēšana vai pavairošana.

  Valdības izdotu zīmogu un apliecinātu dokumentu kopēšana vai pavairošana ir aizliegta.

 • Brīdinājumi par noteiktām kopijām un reprodukcijām

  Valdība ir izdevusi brīdinājumus par privātu uzņēmumu emitēto vērtspapīru (akcijas, vekseļi, čeki, dāvanu kartes utt.), Piepilsētas caurlaides vai kupona biļešu kopijām vai reprodukcijām, izņemot gadījumus, kad uzņēmējdarbībai ir jānodrošina vismaz nepieciešamās kopijas ko veic uzņēmums. Nekopējiet un nepavairojiet valdības izsniegtas pases, valsts aģentūru un privātu grupu izsniegtas licences, personas apliecības un biļetes, piemēram, caurlaides un maltīšu kuponus.

 • Ievērojiet paziņojumus par autortiesībām

  Saskaņā ar autortiesību likumu ar autortiesībām aizsargātu darbu fotogrāfijas un ierakstus, kas veikti ar kameru, nevar izmantot bez autortiesību īpašnieka atļaujas. Izņēmumi attiecas uz personisku lietošanu, taču ņemiet vērā, ka pat personīgai lietošanai var būt ierobežoti eksponātu fotoattēli vai ieraksti vai tiešraides.

Izmantojiet tikai Nikon zīmola elektroniskos piederumus

Nikon kameras ir izstrādātas pēc visaugstākajiem standartiem un ietver sarežģītas elektroniskās shēmas. Tikai Nikon zīmola elektroniskie piederumi (ieskaitot objektīvus, lādētājus, akumulatorus, maiņstrāvas adapterus un zibspuldzes piederumus), ko Nikon sertificējis īpaši lietošanai ar šo Nikon digitālo fotokameru, ir izstrādāti un pierādīti, ka tie darbojas saskaņā ar šīs elektroniskās shēmas darbības un drošības prasībām.

Ne Nikon elektronisko piederumu izmantošana var sabojāt kameru un var anulēt Nikon garantiju. Ja izmantojat trešo personu atkārtoti uzlādējamus litija jonu akumulatorus, uz kuriem nav labajā pusē redzamā Nikon hologrāfiskā zīmoga, tas var traucēt kameras normālu darbību vai izraisīt bateriju pārkaršanu, aizdegšanos, plīsumu vai noplūdi.

Lai iegūtu papildinformāciju par Nikon zīmola piederumiem, sazinieties ar vietējo pilnvaroto Nikon izplatītāju.

Pirms svarīgu attēlu uzņemšanas

Pirms fotografēšanas svarīgos gadījumos (piemēram, kāzās vai pirms fotokameras paņemšanas ceļojumā), veiciet testu, lai pārliecinātos, ka kamera darbojas normāli. Nikon neuzņemas atbildību par zaudējumiem vai zaudētu peļņu, kas var rasties produkta nepareizas darbības dēļ.

Mūžizglītība

Kā daļu no Nikon apņemšanās nodrošināt mūžizglītību pastāvīgu produktu atbalstu un izglītību, pastāvīgi atjaunināta informācija tiešsaistē ir pieejama šādās vietnēs:

Apmeklējiet šīs vietnes, lai saņemtu jaunāko informāciju par produktu, padomus, atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem (FAQ) un vispārīgus padomus par digitālo attēlveidošanu un fotografēšanu. Papildinformāciju var saņemt pie Nikon pārstāvja jūsu reģionā. Kontaktinformāciju skatiet šajā URL: https://imaging.nikon.com/