Jūsu Nikon kamerai ir pieejami dažādi piederumi.

Saderīgi aksesuāri
 • Pieejamība var atšķirties atkarībā no valsts vai reģiona.

 • Jaunāko informāciju skatiet mūsu vietnē vai brošūrās.

Barošanas avoti
 • EN-EL15c uzlādējama litija jonu baterija : EN-EL15c akumulatorus var izmantot kopā ar Nikon Z 7II / Z 6II digitālajām kamerām.

  • Var izmantot arī EN-EL15b / EN-EL15a / EN-EL15 akumulatorus. Tomēr ņemiet vērā, ka ar vienu uzlādi var uzņemt mazāk attēlu nekā ar EN-EL15c ( Battery Endurance ).

 • MH ‑ 25a akumulatora lādētājs : MH ‑ 25a var izmantot, lai uzlādētu EN-EL15c akumulatorus.

 • MB-N11 barošanas akumulatoru komplekts / MB-N10 akumulatoru komplekts : akumulatori Nikon spoguļu kamerām. Kameras, kas pievienotas kamerai, ļauj kā barošanas avotu izmantot līdz pat divām EN-EL15c uzlādējamām litija jonu baterijām.

  • MB-N11 ir aprīkots ar aizvara atbrīvošanas pogu, galvenajām un apakškomandu skalēm, kursortaustiņu un Fn un AF-ON pogām, kas paredzētas lietošanai, kad kamera tiek pagriezta, lai uzņemtu attēlus portreta (“gara”) orientācijā.

  • EN-EL15c vietā var izmantot akumulatorus EN-EL15b / EN-EL15a / EN-EL15. Vienu reizi uzlādējamo attēlu skaits (ti, akumulatora izturība) samazināsies, salīdzinot ar EN-EL15c ( akumulatora izturība ).

  • EH-7P maiņstrāvas adapteri, kas pievienots akumulatora uzlādes savienotājam, var izmantot, lai uzlādētu komplektā ievietotās baterijas. Savienojot ar MB-N11, tas var arī barot kameru.

  • Informācija par akumulatora pievienošanu un izņemšanu un instrukcijas par tā lietošanu un kopšanu ir pieejama vai nu MB-N10 komplektācijā iekļautajā rokasgrāmatā, vai, MB-N11 gadījumā, sadaļā “Izvēles MB-N11 strāvas akumulatoru iepakojumi” ( pēc izvēles). MB-N11 barošanas akumulatoru bloki ).

 • EH-7P maiņstrāvas adapteris : EH-7P var izmantot, lai uzlādētu kamerā ievietotas baterijas.

  • Akumulators netiek uzlādēts, kamēr kamera ir ieslēgta.

  • To nevar izmantot, lai uzlādētu EN-EL15a / EN-EL15 akumulatorus.

  • Lādēšanas maiņstrāvas adapteri var izmantot, lai darbinātu kameru; lai to izdarītu, iestatīšanas izvēlnē atlasiet [Iespējot ] [ USB enerģijas piegāde]. Papildinformāciju skatiet sadaļā “USB barošana” ( USB barošana ).

 • EP-5B barošanas savienotājs, EH-5d / EH-5c / EH-5b maiņstrāvas adapteris : kameras ilgstošai barošanai izmantojiet maiņstrāvas adapterus.

Filtri
 • Objektīva aizsardzībai var izmantot neitrālās krāsas (NC) filtrus.

 • Filtri var radīt spoku, kad objekts tiek ierāmēts pret spilgtu gaismu vai kadrā ir spilgtas gaismas avots. Filtrus var noņemt, ja parādās spoku veidošana.

 • Matricas mērīšana var nedot vēlamos rezultātus, izmantojot filtrus ar ekspozīcijas koeficientiem (filtru faktoriem) virs 1 × (Y44, Y48, Y52, O56, R60, X0, X1, C ‑ PL, ND2S, ND4, ND4S, ND8, ND8S, ND400 (A2, A12, B2, B8, B12); mēs iesakām tā vietā izvēlēties [centra svērto mērīšanu]. Sīkāku informāciju skatiet filtra rokasgrāmatā.

 • Filtri, kas paredzēti specefektu fotografēšanai, var traucēt autofokusu vai fokusa indikatoru ( I ).

Tālvadības vadi

MC-DC2 tālvadības vads (garums 1 m / 3 pēdas 4 collas): pievienojot kameras piederumu spailei, MC-DC2 var izmantot, lai aizvaru atbrīvotu attālināti.

USB kabeļi
 • UC ‑ E24 USB kabelis : USB kabelis ar C tipa savienotāju savienojumam ar kameru un A tipa savienotāju savienojumam ar USB ierīci.

 • UC ‑ E25 USB kabelis : USB kabelis ar diviem C tipa savienotājiem.

HDMI kabeļi

HC-E1 HDMI kabelis : HDMI kabelis ar C tipa savienotāju savienošanai ar kameru un A tipa savienotāju savienošanai ar HDMI ierīcēm.

Karsto apavu adapteri

AS-15 sinhronizācijas termināļa adapteris : piestipriniet AS-15 uz kameras karstās kurpes, lai ar sinhronizācijas termināla starpniecību pievienotu studijas strobe gaismas vai citas zibspuldzes ierīces.

Piederumu apavu pārvalki

BS ‑ 1 piederumu apavu pārsegs : Vāks, kas aizsargā piederumu apavus, ja nav pievienota zibspuldze.

Virsbūves vāciņi

BF ‑ N1 korpusa vāciņš : ķermeņa vāciņš novērš putekļu iekļūšanu kamerā, ja nav neviena objektīva.

Skatu meklētāja okulāru piederumi

DK-29 gumijas acu uzmava : gumijas acu uzmava, ko var uzstādīt kameras skatu meklētājā. DK-29 atvieglo skatu meklētājā redzamā attēla novēršanu, novēršot acu nogurumu.

Noņemt

Aizvietot

Zibspuldzes vienības
 • Zibspuldzes SB-5000, SB-910, SB-900, SB-800, SB-700, SB-600, SB-500, SB-400, SB-300 un SB-R200 : šīs vienības var uzstādīt kamerā fotografēšanai ar zibspuldzi. Daži atbalsta arī bezvadu tālvadības pulti fotografēšanai ārpus kameras zibspuldzēm ar vairākām zibspuldzēm.

 • SU-800 bezvadu zibspuldzes komandieris : bezvadu komandieris lietošanai ar zibspuldzēm SB-5000, SB-910, SB-900, SB-800, SB-700, SB-600, SB-500 un SB-R200. Zibspuldzes tālvadības kontrolei var iedalīt trīs grupās. Pats SU-800 nav aprīkots ar zibspuldzi.

Mount Adapters

FTZ II/FTZ stiprinājuma adapteris : adapteris, kas ļauj NIKKOR F stiprinājuma objektīvus izmantot ar digitālajām kamerām, kas atbalsta maināmus Z stiprinājuma objektīvus.

 • Informāciju par stiprinājuma adapteru pievienošanu, noņemšanu, apkopi un lietošanu skatiet izstrādājuma dokumentācijā.

  • Ja pēc adaptera pievienošanas tas tiek prasīts, atjauniniet uz jaunāko stiprinājuma adaptera programmaparatūras versiju. Informācija par programmaparatūras atjaunināšanu ir pieejama jūsu valsts vai reģiona Nikon tīmekļa vietnē.

Mikrofoni
 • ME-1 stereomikrofons : pievienojiet ME-1 kameras mikrofona ligzdai, lai ierakstītu stereo skaņu. Ārējā mikrofona izmantošana arī samazina iespēju uztvert aprīkojuma troksni, piemēram, skaņas, kas rodas filmas ierakstīšanas laikā, kad fokuss tiek sasniegts, izmantojot autofokusu.

 • ME-W1 bezvadu mikrofons : bezvadu Bluetooth mikrofons. Lai ierakstītu ārpus kameras, izmantojiet ME ‑ W1.

Bezvadu raidītāji

WT-7 bezvadu raidītājs : Izmantojiet WT-7, lai augšupielādētu attēlus bezvadu tīklā vai vadītu kameru no datora, kurā darbojas Camera Control Pro 2 (pieejams atsevišķi). Attēlus var uzņemt un pārlūkot arī no datora vai viedierīces.

 • Nepieciešams bezvadu tīkls un dažas pamata tīkla zināšanas. Noteikti atjauniniet bezvadu raidītāja programmatūru uz jaunāko versiju.

Bezvadu tālvadības pultis
 • WR-R11b, WR-R10 un WR-T10 bezvadu tālvadības pultis

  • Kad WR-R11b/WR-R10 bezvadu tālvadības pults ir pievienota papildierīces terminālim, kameru var vadīt bezvadu režīmā, izmantojot bezvadu tālvadības pulti WR-T10.

  • Bezvadu tālvadības pultis WR-R11b/WR-R10 var izmantot arī, lai vadītu radiovadāmas zibspuldzes.

  • Sinhronizētai izlaišanai, kas ietver vairāk nekā vienu kameru, sagatavojiet vairākas kameras ar pievienotām pārī savienotām WR-R11b/WR-R10 ierīcēm.

  • Pievienojot WR-R11b/WR-R10, pārliecinieties, vai piederumu termināļa vāciņš un USB un HDMI savienotāji ir pilnībā atvērti.

 • WR-1 bezvadu tālvadības pults : WR-1 vienības tiek izmantotas ar bezvadu tālvadības pultīm WR-R11b/WR-R10 vai WR-T10 vai citām WR-1 tālvadības pultīm, un WR-1 vienības darbojas kā raidītāji vai uztvērēji. Kad WR-R11b/WR-R10 vai WR-1, kas konfigurēts kā uztvērējs, ir pievienots kameras piederumu ligzdai, otru WR-1, kas konfigurēts kā raidītājs, var izmantot, lai fotografētu un attālināti pielāgotu kameras iestatījumus.

  • Izmantojot bezvadu tālvadības pulti ar WR-R10, pārliecinieties, vai WR-R10 un WR-1 programmaparatūra ir atjaunināta uz jaunākajām versijām (WR-R10 programmaparatūras versija 3.0 vai jaunāka un WR-1 programmaparatūras versija 1.0.1 vai vēlāk). Lai iegūtu informāciju par programmaparatūras atjauninājumiem, skatiet sava reģiona Nikon vietni. Sazinieties ar Nikon pilnvarotu servisa pārstāvi, atjauninot WR-R10 programmaparatūru no versijām, kas vecākas par 2.0 versiju, uz 3.0 vai jaunāku versiju.

HDMI / USB kabeļa skava

Lai novērstu nejaušu atvienošanos, pievienojiet komplektācijā iekļauto skavu USB kabeļiem vai papildu HDMI kabeļiem, kā parādīts attēlā (ņemiet vērā, ka skava var nebūt piemērota visiem trešo pušu HDMI kabeļiem).

 • Attēlos redzams USB kabelis. Vadiet HDMI kabeļus caur otru kanālu.

 • Lietojot kabeļa skavu, turiet monitoru glabāšanas stāvoklī.

 • Pirms kabeļa pievienošanas ievietojiet projekciju uz HDMI / USB kabeļa skavas atbilstošajā kameras ievilkumā.

USB kabelis

HDMI kabelis un USB kabelis tiek izmantoti vienlaicīgi

Piederumu apavu vāka piestiprināšana un noņemšana

Vāks ieslīd apavā, kā parādīts. Lai noņemtu vāciņu, cieši turiet kameru, nospiediet vāciņu ar īkšķi uz leju un pabīdiet to norādītajā virzienā.

Izvēles MB-N11 barošanas akumulatoru pakas

MB-N11 daļas: nosaukumi un funkcijas

Katras MB-N11 daļas nosaukums un funkcija ir norādīta zemāk.

1

Kontakta vāciņš

Aizsargā MB-N11 strāvas / signāla kontaktus.

2

Signāla kontakti

-

3

Barošanas kontakti

-

4

Multi selektors vertikālai fotografēšanai

Izpilda lomu, kas atlasīta, izmantojot pielāgoto iestatījumu f9 [ Piešķirt pogas MB-N11 ].

5

AF-ON poga vertikālai fotografēšanai

Izpilda lomu, kas atlasīta, izmantojot Custom Setting f9 vai g7 [ Piešķirt pogas MB-N11 ].

6

Galvenais komandu skala vertikālai fotografēšanai

Veic tādu pašu lomu kā atbilstības vadība kamerā.

7

Turētāja kameras fiksators

Skatiet sadaļu “Bateriju ievietošana MB-N11” ( Bateriju ievietošana MB-N11 ) un “Ja turētāja kameras vāciņš atdalās” ( Ja turētāja kameras vāciņš atvienojas ).

8

Turētāja kameras vāks

9

Uzlādes savienotāja vāks

Izmanto, pievienojot papildu EH-7P maiņstrāvas adapteri.

10

Uzlādes savienotājs

11

LED lampa (× 2)

Gaisma, kamēr akumulatori tiek uzlādēti.

12

Montāžas skrūve

Izmanto, pievienojot MB-N11 kamerai.

13

Pielikuma ritenis

14

Bateriju turētāja kamera

Vietā, kur ievietots akumulatora turētājs.

15

Baterijas turētāja fiksators

Pēc ievietošanas nofiksē akumulatora turētāju.

16

Barošanas savienotāja vāks

Lietošanai ar papildu EP ‑ 5B strāvas savienotājiem.

17

Trijkāja ligzda

-

18

Bateriju nodalījuma vāciņa turētājs

Turiet kameras akumulatora nodalījuma vāciņu, kamēr tas tiek noņemts no kameras.

19

Apakškomandu skala vertikālai fotografēšanai

Veic tādu pašu lomu kā atbilstības vadība kamerā.

20

Vadības bloķēšana

Bloķē vadības ierīces MB-N11, lai novērstu nejaušu darbību.

 • Vadības bloķētājs nav strāvas slēdzis. Lai ieslēgtu vai izslēgtu kameru, izmantojiet kameras barošanas slēdzi.

21

Aizvara atvēršanas poga vertikālai fotografēšanai

Veic tādu pašu lomu kā atbilstības vadība kamerā.

22

Fn poga vertikālai fotografēšanai

Izpilda lomu, kas atlasīta, izmantojot Custom Setting f9 vai g7 [ Piešķirt pogas MB-N11 ].

23

Akumulatora kamera A

Tur vienu EN-EL15c uzlādējamu litija jonu akumulatoru.

24

Akumulatora enerģijas spailes (× 2)

Skatiet “Bateriju ievietošana MB-N11” ( Bateriju ievietošana MB-N11 ).

25

Bateriju kamera B

Tur vienu EN-EL15c uzlādējamu litija jonu akumulatoru.

26

Akumulatora turētāja barošanas spailes

Sk. “Bateriju ievietošana MB-N11” ( Bateriju ievietošana MB-N11 )

27

Akumulatora fiksators

Pēc ievietošanas nofiksē akumulatoru A kamerā.

28

Baterijas turētājs

Skatiet “Bateriju ievietošana MB-N11” ( Bateriju ievietošana MB-N11 ).

MB-N11 piestiprināšana

Pirms MB-N11 pievienošanas izslēdziet kameru. Lai novērstu neparedzētu darbību, kamēr notiek pievienošana, atstājiet MB-N11 vadības bloķētāju stāvoklī L (bloķēts), līdz process ir pabeigts.

 1. Noņemiet kontakta vāciņu no akumulatora.

  Glabājiet kontakta vāciņu drošā vietā.

 2. Noņemiet akumulatora nodalījuma vāciņu no kameras apakšas un ievietojiet akumulatora nodalījuma vāciņa turētājā uz MB-N11.

  Ja kamerā ir ievietots akumulators, izņemiet to.

 3. Pievienojiet kamerai MB-N11.

  Pagrieziet stiprinājuma riteni F LOCK norādītajā virzienā, lai nostiprinātu akumulatoru.

MB-N11 noņemšana

Lai noņemtu MB-N11, izslēdziet kameru un pēc tam atlaidiet stiprinājuma riteni, pagriežot to bultiņas pretējā virzienā. Pēc MB-N11 noņemšanas noņemiet akumulatora nodalījuma vāku no akumulatora nodalījuma vāka turētāja un ievietojiet to kamerā.

 • Kad akumulators netiek izmantots, noteikti nomainiet MB-N11 kontakta vāciņu.

Bateriju ievietošana MB-N11

MB-N11 var izmantot līdz pat divām ENEL15c uzlādējamām litija jonu baterijām. Pirms bateriju ievietošanas izslēdziet kameru. Lai novērstu nejaušu darbību bateriju apmaiņas laikā, jums arī jāatstāj vadības slēdzene MB-N11 stāvoklī L (bloķēta), līdz apmaiņa ir pabeigta.

 1. Turot nospiestu turētāja kameras fiksatoru, pabīdiet turētāja kameras vāku norādītajā virzienā un pēc tam atveriet vāku.

 2. Nospiediet akumulatora turētāja fiksatoru norādītajā virzienā un noņemiet akumulatora turētāju.

 3. Ievietojiet baterijas bateriju turētājā.

  Ievietojiet baterijas, kā parādīts attēlā. Akumulatora fiksators noklikšķinās vietā, kad akumulators A kamerā ir pilnībā ievietots.

 4. Vispirms ievietojiet akumulatora turētāja spailes.

  Izmantojot akumulatora turētāja apakšdaļu, nospiediet akumulatora turētāja fiksatoru, vispirms iebīdiet akumulatora turētāju kameras spailēs. Kad turētājs ir pilnībā ievietots, fiksators atkal noklikšķinās vietā.

 5. Aizveriet turētāja kameras vāku un nofiksējiet to, nospiežot un bīdot to norādītajā virzienā.

Bateriju izņemšana

Izņemiet turētāju un pēc tam izņemiet baterijas, kā parādīts attēlā.

Baterijas maiņa A kamerā
 • Akumulatoru A kamerā var nomainīt, nenoņemot akumulatora turētāju. Iebīdiet akumulatoru kamerā, apstājoties, kad fiksators noklikšķina vietā.

 • Akumulatoru var noņemt, nospiežot aizbīdni, kā parādīts, un bīdot akumulatoru no turētāja.

Bateriju maiņa fotografēšanas laikā

Kad ievietotas divas baterijas, akumulatoru A kamerā varat nomainīt, neizslēdzot kameru. Tas var būt noderīgi, ja kameru nepārtraukti lieto ilgstoši. Apmainoties ar baterijām, esiet piespiests un neaizņemiet akumulatora turētāju.

Bateriju pasūtījums
 • Ja izmantojat tikai vienu akumulatoru, to var ievietot jebkurā kamerā.

 • Kad ievietotas divas baterijas, vispirms tiks izmantota A kamerā esošā baterija. Kamera pārslēgsies uz akumulatoru B kamerā, kad A kamerā būs iztukšots akumulators.

Akumulatoru lādēšana, izmantojot uzlādējamu maiņstrāvas adapteri

MB-N11 ievietotu akumulatoru uzlādēšanai var izmantot papildu EH-7P maiņstrāvas adapterus.

 1. Pievienojiet EH-7P maiņstrāvas adapteri MB-N11 uzlādes savienotājam.

  • Izslēdziet kameru. Baterijas netiek uzlādētas, kamēr kamera ir ieslēgta.

  • Baterijas var uzlādēt MB-N11 pat tad, ja iepakojums ir izņemts no kameras. Pirms turpināt, noteikti pievienojiet kontakta vāciņu MB-N11.

 2. Pievienojiet uzlādējamo maiņstrāvas adapteri sadzīves kontaktligzdai.

  • Baterijas tiek uzlādētas, kamēr kamera ir izslēgta.

  • LED lampa akumulatoram, kas pašlaik tiek uzlādēta, iedegsies, kamēr notiek uzlāde. LED lampa izslēdzas, kad uzlāde ir pabeigta.

  • Laiks, kas nepieciešams divu pilnībā izlādētu akumulatoru uzlādēšanai, ir apmēram 5 stundas un 30 minūtes.

  • Ja ievietotas divas baterijas, vispirms tiks uzlādēta B kamerā esošā baterija.

  • EH-7P forma mainās atkarībā no pārdošanas valsts vai reģiona.

 3. Kad uzlāde ir pabeigta, atvienojiet uzlādējamo maiņstrāvas adapteri un atvienojiet to no MB-N11.

Akumulatoru uzlāde
 • EH-7P neuzlādēs akumulatorus, ja tie ir pievienoti kameras USB portam, kamēr MB-N11 ir pievienots. Pievienojiet EH-7P MB-N11 uzlādes savienotājam.

 • EH-7P var izmantot tikai EN-EL15c un EN-EL15b akumulatoru uzlādēšanai. EN-EL15a un EN-EL15 akumulatorus nevar uzlādēt, izmantojot EH-7P. Tā vietā izmantojiet MH-25a akumulatora lādētāju.

 • Ja akumulatoru nevar uzlādēt, izmantojot uzlādējamu maiņstrāvas adapteri, piemēram, tāpēc, ka akumulators nav saderīgs vai akumulatora pakotnes temperatūra ir paaugstināta, LED lampa ātri mirgo 30 sekundes un pēc tam izslēdzas.

Lādēšanas maiņstrāvas adaptera izmantošana kā strāvas avots

Pēc izvēles EH-7P maiņstrāvas adapteri var darbināt kameru, kamēr tā ir pievienota MB-N11 uzlādes savienotājam.

Enerģijas padeve
 • Lādēšanas maiņstrāvas adapteris baro fotokameru tikai tad, ja vienā vai abās kamerās A un B ir ievietots akumulators. EH-7P baros strāvu, ja EN-EL15c, EN-EL15b, EN-EL15a vai EN-EL15 ir ievietotas baterijas.

 • Baterijas akumulatorā netiek uzlādētas, kamēr kameru darbina ārējs barošanas avots. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet sadaļu “Enerģijas piegāde pret“ Uzlāde ”( “ Enerģijas piegāde ”pret“ Uzlāde ” ).

 1. Pievienojiet EH-7P maiņstrāvas adapteri MB-N11 uzlādes savienotājam.

  Pirms turpināt, izslēdziet kameru.

 2. Pievienojiet uzlādes maiņstrāvas adapteri mājsaimniecības kontaktligzdai.

  EH-7P forma mainās atkarībā no pārdošanas valsts vai reģiona.

 3. Lai sāktu kameras barošanu, ieslēdziet kameru un iestatīšanas izvēlnē atlasiet [Iespējot ] [ USB enerģijas piegāde].

 4. Lai pārtrauktu kameras barošanu, atvienojiet uzlādējamo maiņstrāvas adapteri un atvienojiet to no MB-N11.

Izmantojot izvēles maiņstrāvas adapteri un strāvas savienotāju

Papildu EH-5d maiņstrāvas adapteris un EP-5B strāvas savienotājs nodrošina vienmērīgu strāvas padevi, ja kamera ilgstoši jāpaliek ieslēgtai. Izmantojot adapteri ar MB-N11, ievietojiet EP-5B A kamerā, pirms to pievienojat EH-5d.

 • EH ‑ 5d vietā var izmantot EH ‑ 5c vai EH ‑ 5b.

 • EP ‑ 5B var ievietot tikai A palātā.

 • Pēc EP-5B pievienošanas atveriet MB-N11 strāvas savienotāja vāku, novietojiet strāvas savienotāja kabeli tā, lai tas izietu caur strāvas savienotāja spraugu, un aizveriet turētāja kameras vāku.

 • B kamerā nav nepieciešams ievietot akumulatoru. Kamerā B ievietotās baterijas netiek izmantotas, kamēr fotokameru darbina maiņstrāvas adapteris un strāvas savienotājs.

 • Ja EP-5B tiek ievietots, kamēr akumulators ir ievietots B kamerā, akumulators netiks uzlādēts un EP-5B nepiegādās fotokamerai strāvu, ja ir pievienots uzlādes maiņstrāvas adapteris.

MB-N11 akumulatoru līmeņa pārbaude

Kad MB-N11 ir pievienots, akumulatora uzlādes līmenis, kas pašlaik nodrošina kameras enerģiju, tiek parādīts uzņemšanas displejā un vadības panelī, kamēr kamera ir ieslēgta ( akumulatora uzlādes līmenis).

 • Kameru ar pašreiz lietoto akumulatoru fotografēšanas displejā norāda ikona blakus akumulatora līmenim.

 • Papildu informāciju, tostarp akumulatora vecumu un precīzu akumulatora uzlādes līmeni, var apskatīt, izmantojot iestatīšanas izvēlnes vienumu [Informācija par akumulatoru].

Lietošanas piesardzība

Lietojot MB-N11, ievērojiet šādus piesardzības pasākumus.

 • Pieskaršanās strāvas / signāla kontaktiem ar metāla priekšmetiem var izraisīt īssavienojumu; Pirms akumulatora glabāšanas vai transportēšanas nomainiet kontakta vāciņu.

 • Kameras atmiņas kartes piekļuves lampiņa var iedegties, kad MB ‑ N11 ir pievienots kamerai vai noņemts no tās.

 • Lietojot kameru, pievienojot gan MB-N11, gan papildu FTZ stiprinājuma adapteri, trijkājus pievienojiet statīva stiprinājumam vai nu uz objektīva, vai MB-N11, nevis pie statīva stiprinājuma FTZ.

  Objektīvs

  MB-N11

  FTZ

 • MB-N11 nav aprīkots ar strāvas slēdzi. Lai ieslēgtu un izslēgtu kameru, izmantojiet kameras barošanas slēdzi.

Kameras brīdinājuma ziņojumi

Ja kamera parāda vienu no šiem ziņojumiem, veiciet tālāk aprakstītās darbības.

 • Ja kamera parāda ziņojumu [ Aizvars ir izslēgts. Uzlādējiet akumulatoru. ], ievietojiet rezerves akumulatoru. Pirms turpināt, izslēdziet kameru, ja attiecīgā baterija ir ievietota B kamerā vai turētājā ir tikai viena baterija un tā ir ievietota A kamerā.

 • Ja kamera parāda ziņojumu [ Error. Nospiediet aizvara atbrīvošanas pogu, lai atiestatītu. ], nospiediet aizvara atbrīvošanas pogu. Ja problēma atkārtojas vai bieži atkārtojas, sazinieties ar Nikon pilnvarotu servisa pārstāvi.

Ja turētāja kameras pārsegs atdalās

Lai aizsargātu turētāja kameras vāku no bojājumiem, tas var atdalīties, ja spēks tiek iedarbināts, kamēr tas ir atvērts. Turētāja kameras vāku var atkārtoti piestiprināt, kā parādīts.

 • Pirms turētāja kameras pārsega atkal piestipriniet, pabīdiet vāku tā, lai būtu redzama eņģe.

Specifikācijas

Enerģijas avots

Līdz divām EN-EL15c uzlādējamām litija jonu baterijām *

 • Var izmantot arī EN-EL15b / EN-EL15a / EN-EL15 baterijas, taču ņemiet vērā, ka ar vienu uzlādi var uzņemt uzņemamo attēlu skaitu vai filmu kadru garumu (akumulatora izturība) ir mazāks nekā ar EN-EL15c.

Uzlādes laiks

Aptuveni 5 stundas un 30 minūtes

 • Laiks, kas nepieciešams divu EN-EL15c akumulatoru uzlādēšanai, izmantojot EH-7P maiņstrāvas adapteri. Pieņem, ka apkārtējā temperatūra ir 25 ° C (77 ° F) un ka akumulatori ir izlādējušies.

 • EN-EL15a un EN-EL15 akumulatorus nevar uzlādēt, izmantojot EH-7P. Izmantojiet saderīgu akumulatora lādētāju.

Uzlādes savienotājs

USB tips C. To var izmantot tikai EH ‑ 7P lādēšanas maiņstrāvas adaptera pievienošanai, bet ne attēlu augšupielādēšanai vai citiem mērķiem.

Darbības temperatūra

0 ° C – 40 ° C (+32 ° F – 104 ° F)

Izmēri (W × H × D)

Aptuveni 138,5 × 113,5 × 76 mm / 5,5 × 4,5 × 3 collas, izņemot izvirzījumus

Svars

 • Aptuveni 455 g / 1 lb 0,1 oz (ar divām EN-EL15c baterijām)

 • Aptuveni 295 g / 10,5 unces (bez baterijām)

 • Nikon patur tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt šajā rokasgrāmatā aprakstītā produkta izskatu, specifikācijas un veiktspēju.

Zema apkārtējās vides temperatūra

Kamera var nedarboties zemā temperatūrā (aptuveni 10 ° C / 50 ° F vai zemākā temperatūrā), ja to darbina daļēji uzlādēti akumulatori. Aukstā laikā pirms lietošanas uzlādējiet vienu akumulatoru komplektu un turiet citu siltā vietā, gatavs pēc vajadzības apmainīt. Pēc sasilšanas aukstās baterijas var nedaudz atjaunot uzlādi.

Akumulatora izturība ar akumulatoru

Pievienojot papildu akumulatoru ar divām pilnībā uzlādētām EN-EL15c baterijām, palielinās uzņemamo kadru skaits un ierakstāmo filmu kadru garums (akumulatora izturība) aptuveni 1,9 reizes vairāk nekā tas, ko var uzņemt tikai ar kameru.

Strāvas savienotāja un maiņstrāvas adaptera pievienošana

Pirms pievienojat papildu strāvas savienotāju un maiņstrāvas adapteri, izslēdziet kameru.

 1. Atveriet akumulatora nodalījuma ( q ) un barošanas savienotāja ( w ) vākus.
 2. Ievietojiet EP ‑ 5B strāvas savienotāju.
  • Noteikti ievietojiet savienotāju pareizajā virzienā.

  • Izmantojot savienotāju, turiet oranžo akumulatora aizbīdni nospiestu vienā pusē, bīdiet savienotāju akumulatora nodalījumā, līdz fiksators nofiksē savienotāju vietā.

 3. Aizveriet akumulatora nodalījuma vāciņu.

  Novietojiet strāvas savienotāja kabeli tā, lai tas izietu caur strāvas savienotāja slotu, un aizveriet akumulatora nodalījuma vāciņu.

 4. Pievienojiet maiņstrāvas adapteri EH ‑ 5d / EH ‑ 5c / EH ‑ 5b EP – 5B strāvas savienotājam.

  • Pievienojiet maiņstrāvas adaptera strāvas kabeli maiņstrāvas adaptera maiņstrāvas kontaktligzdai ( e ).

  • Ievietojiet līdzstrāvas kontaktdakšu DC IN savienotājā ( r ).

  • Kad kameru darbina maiņstrāvas adapteris un strāvas savienotājs, tiek parādīta ikona P