1. Uzlieciet zibspuldzi uz kameras piederumu apavu.

    Sīkāku informāciju skatiet ierīces komplektācijā iekļautajā rokasgrāmatā.

  2. Ieslēdziet kameru un zibspuldzi.

    Sāks uzlādēt zibspuldzi; pēc uzlādes pabeigšanas fotografēšanas displejā parādīsies zibspuldzes gatavības indikators ( c

  3. Izvēlieties zibspuldzes vadības režīmu (Zibspuldzes vadības režīms ) un zibspuldzes režīmu ( Zibspuldzes režīmi ).

  4. Pielāgojiet aizvara ātrumu un diafragmu.

  5. Fotografēt.

Slēdža ātrums

Aizvara ātrumu var iestatīt šādi, ja tiek izmantota papildu zibspuldze:

Režīms

Slēdža ātrums

b

Ko kamera automātiski iestata (1/200 S-1/60 s)

P , A

Uzstādīt automātiski kameru (1/200 s-1/60 s) *

S

1/200 s-30 s

M

1/200 s-30 s, Bulb, Time

  • Aizvara ātrumu var iestatīt tik lēnu kā 30 s, ja zibspuldzes režīmam ir izvēlēta lēna sinhronizācija, lēna sinhronizācija aizmugurējā aizkara aizmugurē vai lēna sinhronizācija ar sarkano acu efekta samazināšanu.

Trešās puses zibspuldzes vienības

Kameru nevar izmantot kopā ar zibspuldzēm, kas pieliek spriegumu virs 250 V kameras X kontaktiem vai īssavienojuma kontaktiem uz piederuma apavu. Šādu zibspuldžu izmantošana var ne tikai traucēt kameras normālu darbību, bet arī sabojāt kameras un / vai zibspuldzes zibspuldzes sinhronizācijas shēmas.

i-TTL zibspuldzes vadība

Kad ir pievienota papildu zibspuldze, kas atbalsta Nikon radošo apgaismojuma sistēmu un iestatīta uz TTL, līdzsvarotai vai standarta “i-TTL zibspuldzes” vadībai kamera izmanto monitora priekšzibspuldzes. i-TTL zibspuldzes vadība nav pieejama zibspuldzēm, kas neatbalsta Nikon radošo apgaismojuma sistēmu. Kamera atbalsta šādus i-TTL zibspuldzes vadības veidus:

Zibspuldzes vadība

Apraksts

i-TTL līdzsvarota zibspuldze

Kamera izmanto “i-TTL sabalansētas zibspuldzes” vadību, lai iegūtu dabisku līdzsvaru starp galvenā objekta un apkārtējā fona apgaismojumu. Pēc aizvara atbrīvošanas pogas nospiešanas un tieši pirms galvenās zibspuldzes zibspuldze izstaro virkni monitora priekšzibspuldžu, kuras kamera izmanto, lai optimizētu zibspuldzes jaudu līdzsvaram starp galvenā objekta un apkārtējā fona apgaismojumu.

Standarta i-TTL zibspuldze

Zibspuldzes jauda tiek noregulēta tā, lai apgaismojums rāmī būtu standarta līmenī; fona spilgtums netiek ņemts vērā. Ieteicams kadriem, kuros galvenais objekts tiek uzsvērts uz fona detaļu rēķina vai ja tiek izmantota ekspozīcijas kompensācija.

  • Standarta i-TTL aizpildīšanas zibspuldze tiek aktivizēta automātiski, ja ir atlasīts [Spot metering].