Pārnēsājamos lādētājus var izmantot, lai darbinātu kameru vai uzlādētu kameras akumulatoru. Šajā tabulā ir norādīti pārbaudītie un lietošanai apstiprinātie portatīvie lādētāji, kā arī aptuvenais uzņemamo kadru skaits un aptuvenais reižu skaits, kad katrai ierīcei var uzlādēt kameras akumulatoru.

Ražotājs

Modeļa numurs

Metienu skaits 1

Maksu skaits 2

enkurs

PowerCore + 26800 PD 45W

Z 7II: apm. 1930. gads
Z 6II: apm. 1840. gads

Aptuveni 3

  1. Kameru un attēlveidošanas produktu asociācijas (CIPA) standarts. Monitora režīmam atlasīts [ Tikai skatu meklētājs]. Mērīts 23 ° C / 73,4 ° F (± 2 ° C / 3,6 ° F) temperatūrā ar NIKKOR Z 24–70 mm f / 4 S objektīvu un SONY CEB-G128 atmiņas karti šādos testa apstākļos: viena fotogrāfija, kas uzņemta pēc noklusējuma iestatījumi reizi 30 s. “Kadru skaits” ir to kadru skaits, kurus var uzņemt, izmantojot pilnībā uzlādētu pārnēsājamu lādētāju, lai piegādātu strāvu kamerai ar pilnībā uzlādētu akumulatoru (EN-EL15c).

  2. To reižu skaits, kad kameras akumulatoru (EN-EL15c) var pilnībā uzlādēt, izmantojot portatīvo lādētāju ar pilnu uzlādi.

  • Vienīgās baterijas, kuras var uzlādēt no portatīvajiem lādētājiem, ir EN-EL15c un EN-EL15b.

  • Informāciju par lietošanu skatiet portatīvā lādētāja komplektācijā iekļautajā dokumentācijā.

  • Izmantojiet USB kabeli ar diviem C tipa savienotājiem, kas piegādāti kopā ar portatīvo lādētāju, kad ierīci izmantojat kameras barošanai vai kameras akumulatora uzlādēšanai.

  • Aktuālā informācija par portatīvajiem lādētājiem ir pieejama ražotāju vietnē. Pieejamība var atšķirties atkarībā no valsts vai reģiona.