Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

TÁTO SLUŽBA MÔŽE OBSAHOVAŤ PREKLADY POSKYTOVANÉ SPOLOČNOSŤOU GOOGLE. SPOLOČNOSŤ GOOGLE SA ZRIEKA VŠETKÝCH ZÁRUK SÚVISIACICH S PREKLADMI, VÝSLOVNÝMI ALEBO MLČKY PREDPOKLADANÝMI, VRÁTANE AKÝCHKOĽVEK ZÁRUK PRESNOSTI, SPOĽAHLIVOSTI A AKÝCHKOĽVEK PREDPOKLADANÝCH ZÁRUK PREDAJNOSTI, VHODNOSTI NA KONKRÉTNY ÚČEL A NEPORUŠOVANIA PRÁV.

Referenčné príručky spoločnosti Nikon Corporation (ďalej uvádzané ako „Nikon“) boli preložené kvôli vášmu pohodliu pomocou prekladateľského softvéru poskytovaného prostredníctvom Google Translate. Na poskytnutie presného prekladu sa vyvinulo primerané úsilie, avšak žiadny automatický preklad nie je dokonalý ani nie je určený na náhradu ľudských prekladateľov. Preklady sa poskytujú ako služba pre používateľov referenčných príručiek spoločnosti Nikon, pričom sa poskytujú „tak, ako sú“. Neposkytuje sa žiadna záruka akéhokoľvek druhu, či už výslovná alebo mlčky predpokladaná, čo sa týka presnosti, spoľahlivosti alebo správnosti akýchkoľvek prekladov z angličtiny do ktoréhokoľvek iného jazyka. Určitý obsah (napríklad obrázky, videá, formát Flash Video atď.) sa nemusí presne preložiť kvôli obmedzeniam prekladového softvéru.

Oficiálny text je anglická verzia referenčných príručiek. Žiadne nezrovnalosti či rozdiely vytvorené v rámci prekladu nie sú záväzné a nemajú žiadny právny účinok na účely zhody alebo vynútenia. Ak máte nejaké otázky týkajúce sa presnosti informácií obsiahnutých v preložených referenčných príručkách, pozrite si verziu príručiek v anglickom jazyku, ktorá je oficiálnou verziou.

Vytvorenie spojenia

Fotoaparát je možné pripojiť k počítaču alebo serveru FTP pomocou ktoréhokoľvek z nižšie uvedených spôsobov.

Počítače: Pripojenie cez USB

Nainštalujte si do počítača softvér NX Studio a sťahujte obrázky z fotoaparátov pripojených cez USB ( 0 Počítače: Pripojenie cez USB ).

  • Kameru môžete ovládať aj pomocou Camera Control Pro 2 (k dispozícii samostatne) alebo bezplatného softvéru NX Tether .

Počítače: Pripojenie cez bezdrôtovú sieť LAN

Pripojte sa k počítačom pomocou vstavanej bezdrôtovej siete LAN fotoaparátu ( 0 Počítače: Pripojenie prostredníctvom bezdrôtovej siete LAN ).

  • Pripojenie možno použiť na nahrávanie obrázkov ( 0 Odovzdávanie obrázkov ) alebo na diaľkové ovládanie fotoaparátu z počítačov v sieti so systémom Camera Control Pro 2 (dostupný samostatne) alebo bezplatným softvérom NX Tether ( 0 Camera Control ).

Počítače: Pripojenie cez Ethernet

Pripojte sa k počítačom pomocou adaptéra USB -to-Ethernet tretej strany pripojeného k dátovému konektoru USB typu C fotoaparátu ( 0 Počítače: Pripojenie cez Ethernet ).

  • Pripojenie možno použiť na nahrávanie obrázkov ( 0 Odovzdávanie obrázkov ) alebo na diaľkové ovládanie fotoaparátu z počítačov v sieti so systémom Camera Control Pro 2 (dostupný samostatne) alebo bezplatným softvérom NX Tether ( 0 Camera Control ).

FTP servery: Pripojenie cez bezdrôtovú sieť LAN

Pripojte sa k serverom FTP pomocou vstavanej bezdrôtovej siete LAN fotoaparátu ( 0 Servery FTP: Pripojenie cez bezdrôtovú sieť LAN ).

FTP servery: Pripojenie cez Ethernet

Pripojte sa k serverom FTP pomocou adaptéra USB -to-Ethernet tretej strany pripojeného k dátovému konektoru USB typu C fotoaparátu ( 0 Servery FTP: Pripojenie cez Ethernet ).