Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Kaamerasisese välklambi kasutamine

  1. Kinnitage välklamp kaamera tarvikupesale.

    Vaadake üksikasju seadmega kaasasolevast juhendist.

  2. Lülitage kaamera ja välklamp sisse.

    Välk hakkab laadima; kui laadimine on lõppenud, ilmub võttekuvale välgu valmisoleku indikaator ( c ).

  3. Valige välgu juhtimisrežiim ( 0 välgu juhtimisrežiim ) ja välgurežiim ( 0 välgurežiimid ).

  4. Reguleerige säriaega ja ava.

  5. Pilte tegema.

Säriaeg

Valikulise välklambi kasutamisel saab säriaega määrata järgmiselt:

Režiim Säriaeg
b Seadistab automaatselt kaamera ( 1/200 s 1 / 60 s)
P , A Seadistab automaatselt kaamera ( 1/200 s 1/60 s) *
S 1/200 s –30 s
M 1/200 s–30 s , pirn , aeg

Kui välgurežiimi jaoks on valitud aeglane sünkroonimine, aeglane tagakardina sünkroonimine või aeglane sünkroonimine punasilmsuse vähendamisega, võib säriajaks seada kuni 30 s.

Kolmanda osapoole välklamp

Kaamerat ei saa kasutada välklampidega, mis rakendavad kaamera X-kontaktidele või tarvikupesa lühiskontaktidele pinget üle 250 V. Selliste välklampide kasutamine ei pruugi mitte ainult häirida kaamera tavapärast tööd, vaid kahjustada ka kaamera ja/või välklambi välgu sünkroonimisahelaid.

i-TTL välgu juhtimine

Kui Nikon loomingulist valgustussüsteemi toetav valikuline välklamp on ühendatud ja seatud TTL-le, kasutab kaamera tasakaalustatud või standardse i-TTL täitevälgu juhtimiseks monitori eelvälke. i-TTL välklambi juhtimine pole saadaval välklampidega, mis ei toeta Nikon loomingulist valgustussüsteemi. Kaamera toetab järgmist tüüpi i-TTL välklambi juhtimist:

Välgu juhtimine Kirjeldus
i-TTL tasakaalustatud täitevälk Kaamera kasutab " i-TTL tasakaalustatud täitevälgu" välklambi juhtimist, et luua loomulik tasakaal põhiobjekti ja ümbritseva taustavalguse vahel. Pärast katiku vabastusnupu vajutamist ja vahetult enne põhivälku kiirgab välklamp rea monitori eelvälku, mida kaamera kasutab välgu võimsuse optimeerimiseks, et saavutada tasakaal põhiobjekti ja ümbritseva taustavalguse vahel.
Standardne i-TTL täitevälk Välgu võimsust reguleeritakse nii, et kaadri valgustus oleks standardtasemel; tausta heledust ei võeta arvesse. Soovitatav võtetele, kus põhiobjekti rõhutatakse tausta detailide arvelt või kui kasutatakse särikompensatsiooni.
  • Standardne i-TTL täitevälk aktiveeritakse automaatselt, kui on valitud [ Spot metering ].