Sureguliuokite būsenos šviesos diodo ir ryšio režimo nustatymus pasirinktiniams belaidžiams WR-R10 nuotolinio valdymo pultams. Taip pat galite pasirinkti ryšio režimą, jei norite prisijungti prie papildomų radijo bangomis valdomų blykstės įrenginių, palaikančių išplėstinį belaidį apšvietimą.

LED lempa

Įjunkite arba išjunkite būsenos šviesos diodus WR-R10 belaidžio nuotolinio valdymo pulte, pritvirtintame prie fotoaparato. Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite su belaidžiu nuotolinio valdymo pultu pateiktą dokumentaciją.

Pasirinkite ryšio režimą belaidžiams nuotolinio valdymo pultams WR-R10, montuojamiems prie kitų fotoaparatų, arba radijo bangomis valdomoms blykstėms, palaikančioms pažangų belaidį apšvietimą. Įsitikinkite, kad tas pats režimas pasirinktas ir kitiems įrenginiams.

Variantas

apibūdinimas

[ Susiejimas ]

Fotoaparatas jungiamas tik prie įrenginių, su kuriais ji buvo anksčiau suporuota. Paspauskite poravimo mygtuką ant belaidžio nuotolinio valdymo pulto, prijungto prie fotoaparato, kad suporuotumėte jį su kitais įrenginiais.

  • Kadangi kamera nebendraus su prietaisais, su kuriais ji nebuvo suporuota, šią parinktį galima naudoti siekiant užkirsti kelią kitų netoliese esančių įrenginių trukdžiams.

  • Atsižvelgiant į tai, kad kiekvienas prietaisas turi būti suporuotas atskirai, tačiau prisijungiant prie daugybės įrenginių rekomenduojamas PIN kodas.

[ PIN ]

Ryšys yra bendrinamas tarp visų įrenginių su tuo pačiu keturženkliu PIN kodu. Prijunkite naudodami keturių skaitmenų PIN kodą. Paspauskite 4 arba 2 kad paryškintumėte skaitmenis, ir paspauskite 1 arba 3 norite pakeisti. Paspauskite J kad įvestumėte ir parodytumėte pasirinktą PIN kodą.

  • Ši parinktis yra geras pasirinkimas fotografuojant su daugybe nuotolinių įrenginių.

  • Jei yra kelios kameros, turinčios tą patį PIN kodą, blykstės bus valdomos tik kameros, kuri jungiasi pirmiausia, neleisdama prisijungti visoms kitoms kameroms (mirksės prie paveiktų kamerų prijungtų belaidžių nuotolinio valdymo pultų šviesos diodai). .

  • Nepaisant [Link mode ] pasirinktos parinkties, WR-R10 visada priims signalus iš suporuotų belaidžių nuotolinių valdiklių. Belaidžio nuotolinio valdymo pulto WR-1 vartotojai turės pasirinkti susiejimą kaip WR-1 ryšio režimą.

Belaidis nuotolinis valdiklis WR-R10

Įsitikinkite, kad programinės įrangos, skirtos WR-R10, atnaujinta į naujausią versiją (3.0 arba naujesnė versija). Norėdami gauti informacijos apie programinės aparatinės įrangos atnaujinimus, apsilankykite savo vietovės „Nikon“ svetainėje.