Peržiūrėkite dabartinę kameros programinės aparatinės įrangos versiją. Programinės aparatinės įrangos atnaujinimus galima atlikti, jei atminties kortelėje yra nauja fotoaparato programinės įrangos versija.

Programinės aparatinės įrangos naujiniai

Programinės aparatinės įrangos atnaujinimus galima atlikti visada, kai atminties kortelėje yra nauja fotoaparato programinės įrangos versija. Atnaujinti galima naudojant kompiuterį ar išmanųjį įrenginį.

  • Kompiuteris : patikrinkite, ar „Nikon“ atsisiuntimo centre nėra naujų fotoaparato programinės aparatinės įrangos versijų. Informacija apie atnaujinimų atlikimą pateikiama programinės įrangos atsisiuntimo puslapyje.

  • Išmanusis įrenginys : jei išmanusis įrenginys buvo suporuotas su fotoaparatu naudojant „SnapBridge“ programą, programa automatiškai jums praneš, kai bus pasiekiami naujiniai. Tada naudodamiesi išmaniuoju įrenginiu galite atsisiųsti naujinimą į fotoaparato atminties kortelę. Norėdami gauti informacijos apie naujinimų atlikimą, žr. „SnapBridge“ internetinę žinyną. Atminkite, kad automatiniai pranešimai gali būti rodomi ne tuo pačiu metu, kai naujinimai pateikiami „Nikon“ atsisiuntimo centre.