Taşınabilir şarj cihazları, kameraya güç sağlamak veya kamera pilini şarj etmek için kullanılabilir. Aşağıdaki tabloda, her bir cihazla birlikte çekilebilecek yaklaşık çekim sayısı ve fotoğraf makinesi pilinin yaklaşık olarak kaç kez şarj edilebileceği ile birlikte kullanım için test edilmiş ve onaylanmış taşınabilir şarj cihazları listelenmektedir.

Üretici firma

Model numarası

Çekim sayısı 1

Masraf sayısı 2

Anker

PowerCore+ 26800 PD 45W

Z 7II: yakl. 1930
Z 6II: yakl. 1840

Yaklaşık. 3

  1. Kamera ve Görüntüleme Ürünleri Derneği (CIPA) standardı. [ Yalnızca vizör ] monitör modu için seçildi. Aşağıdaki test koşulları altında bir NIKKOR Z 24–70mm f/4 S lens ve bir SONY CEB-G128 bellek kartı ile 23 °C/73.4 °F (±2 °C/3,6 °F) sıcaklıkta ölçülmüştür: varsayılan olarak çekilmiş bir fotoğraf ayarlar her 30 saniyede bir "Çekim sayısı", pili tam dolu (EN-EL15c) bir fotoğraf makinesine güç sağlamak için tam şarjlı taşınabilir şarj cihazı kullanılarak yapılabilecek çekim sayısıdır.

  2. Fotoğraf makinesi pilinin (EN-EL15c) tam şarjlı taşınabilir bir şarj cihazı kullanılarak tam olarak şarj edilme sayısı.

  • Taşınabilir şarj cihazlarından şarj edilebilen piller yalnızca EN-EL15c ve EN-EL15b'dir.

  • Kullanım hakkında bilgi için taşınabilir şarj cihazıyla birlikte verilen belgelere bakın.

  • Aygıtı kameraya güç sağlamak veya kamera pilini şarj etmek için kullanırken, taşınabilir şarj cihazıyla birlikte verilen iki C Tipi konektörlü bir USB kablosu kullanın.

  • Taşınabilir şarj cihazları ile ilgili güncel bilgiler, üreticilerin web sitesinde mevcuttur. Kullanılabilirlik ülke veya bölgeye göre değişebilir.