Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

TÁTO SLUŽBA MÔŽE OBSAHOVAŤ PREKLADY POSKYTOVANÉ SPOLOČNOSŤOU GOOGLE. SPOLOČNOSŤ GOOGLE SA ZRIEKA VŠETKÝCH ZÁRUK SÚVISIACICH S PREKLADMI, VÝSLOVNÝMI ALEBO MLČKY PREDPOKLADANÝMI, VRÁTANE AKÝCHKOĽVEK ZÁRUK PRESNOSTI, SPOĽAHLIVOSTI A AKÝCHKOĽVEK PREDPOKLADANÝCH ZÁRUK PREDAJNOSTI, VHODNOSTI NA KONKRÉTNY ÚČEL A NEPORUŠOVANIA PRÁV.

Referenčné príručky spoločnosti Nikon Corporation (ďalej uvádzané ako „Nikon“) boli preložené kvôli vášmu pohodliu pomocou prekladateľského softvéru poskytovaného prostredníctvom Google Translate. Na poskytnutie presného prekladu sa vyvinulo primerané úsilie, avšak žiadny automatický preklad nie je dokonalý ani nie je určený na náhradu ľudských prekladateľov. Preklady sa poskytujú ako služba pre používateľov referenčných príručiek spoločnosti Nikon, pričom sa poskytujú „tak, ako sú“. Neposkytuje sa žiadna záruka akéhokoľvek druhu, či už výslovná alebo mlčky predpokladaná, čo sa týka presnosti, spoľahlivosti alebo správnosti akýchkoľvek prekladov z angličtiny do ktoréhokoľvek iného jazyka. Určitý obsah (napríklad obrázky, videá, formát Flash Video atď.) sa nemusí presne preložiť kvôli obmedzeniam prekladového softvéru.

Oficiálny text je anglická verzia referenčných príručiek. Žiadne nezrovnalosti či rozdiely vytvorené v rámci prekladu nie sú záväzné a nemajú žiadny právny účinok na účely zhody alebo vynútenia. Ak máte nejaké otázky týkajúce sa presnosti informácií obsiahnutých v preložených referenčných príručkách, pozrite si verziu príručiek v anglickom jazyku, ktorá je oficiálnou verziou.

Prenosné nabíjačky (Power banky)

Na napájanie fotoaparátu alebo nabíjanie batérie fotoaparátu je možné použiť prenosné nabíjačky. Nasledujúca tabuľka obsahuje zoznam prenosných nabíjačiek, ktoré boli testované a schválené na používanie, spolu s približným počtom záberov, ktoré je možné nasnímať, a približným počtom nabití batérie fotoaparátu pomocou jednotlivých zariadení.

Výrobca Číslo modelu Počet výstrelov Počet poplatkov *
Anker PowerCore III Elite 25600 87W Približne. 5-krát viac ako samotná batéria EN‑EL15c Približne. 4

Počet, koľkokrát je možné úplne nabiť batériu fotoaparátu (EN‑EL15c) pomocou prenosnej nabíjačky pri plnom nabití.

  • Jediné batérie, ktoré možno nabíjať z prenosných nabíjačiek, sú EN‑EL15c a EN‑EL15b.
  • Informácie o používaní nájdete v dokumentácii dodanej s prenosnou nabíjačkou.
  • Ak používate zariadenie na napájanie fotoaparátu alebo nabíjanie batérie fotoaparátu, použite kábel USB s dvoma konektormi typu C dodaný s prenosnou nabíjačkou.
  • Pripojte kábel USB ku konektoru USB Power Delivery fotoaparátu. Upozorňujeme, že prenosné nabíjačky nebudú napájať, keď sú pripojené k dátovému USB konektoru fotoaparátu.
  • Aktuálne informácie o prenosných nabíjačkách sú dostupné na stránkach výrobcov. Dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od krajiny alebo regiónu.