Yeni fotoğraflara çekildikçe telif hakkı bilgisi ekleyin. Telif hakkı bilgileri NX Studio [ Bilgi ] sekmesinde görüntülenebilir.

Fotoğrafçının (en fazla 36 karakter) ve telif hakkı sahibinin (maksimum 54 karakter) adlarını girin. [ Artist ] veya [ Copyright ] öğesini vurgulayın ve bir metin girişi iletişim kutusunu görüntülemek için 2 basın. Metin girişi hakkında bilgi için, bkz. “Metin Girişi” ( Metin Girişi ).

Telif hakkı bilgisi, [ Telif hakkı bilgisini ekle ] [ AÇIK ] konumundayken çekilen resimlere eklenecektir.

  • Sanatçı veya telif hakkı sahibi adlarının yetkisiz kullanımını önlemek için, kamerayı başka bir kişiye ödünç vermeden veya devretmeden önce [ Telif hakkı bilgilerini ekle ] için [ KAPALI ] öğesinin seçili olduğundan emin olun. Ayrıca sanatçı ve telif hakkı alanlarının boş olduğundan emin olmanız gerekir.

  • Nikon, [ Telif hakkı bilgisi ] seçeneğinin kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir zarar veya anlaşmazlık için sorumluluk kabul etmez.

  • Telif hakkı bilgileri, fotoğraf bilgi ekranındaki [ Telif hakkı bilgisi ] sayfasında görüntülenebilir.

  • [ Telif hakkı bilgisi ] sayfasını görüntülemek için, oynatma menüsünde [ Oynatma görüntüleme seçenekleri ] için hem [ Çekim verileri ] hem de [ Telif hakkı bilgisi] öğesini seçin ( M ).