Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Blykstės valdymo režimas

Kai prie fotoaparato pritvirtintas blykstės įrenginys, palaikantis suvienodintą blykstės valdymą (SB-5000, SB-500, SB-400 arba SB-300; 0 Unified Flash Control ), blykstės valdymo režimas, blykstės lygis ir kitos blykstės nustatymus galima reguliuoti naudojant fotografavimo meniu elementą [ Flash control ] > [ Flash control mode ]. Galimi blykstės valdymo režimai skiriasi priklausomai nuo naudojamos blykstės. Blykstės valdymo ekrane galimos parinktys skiriasi priklausomai nuo parinkčių, pasirinktų [ Flash control mode ].

 • Kitų blykstės įrenginių, išskyrus SB-5000, SB-500, SB-400 ir SB-300, nustatymus galima reguliuoti tik naudojant blykstės valdiklius.
 • SB-5000, pritvirtinto prie priedų lizdo, nustatymus taip pat galima reguliuoti naudojant blykstės įrenginio valdiklius.

Parinktis apibūdinimas
[ TTL ]
 • Blykstės galia reguliuojama automatiškai, atsižvelgiant į fotografavimo sąlygas.
 • Išvestį galima reguliuoti naudojant [ Blykstės kompensavimas (TTL) ].
[ Automatinė išorinė blykstė ]
 • Blykstės šviesa atsispindi nuo objekto į automatinį išorinį blykstės jutiklį, o blykstės galia sureguliuojama automatiškai.
 • Išvestį galima reguliuoti naudojant [ Automatinis išorinės blykstės kompensavimas ].
 • Automatinė išorinė blykstė palaiko „automatinės diafragmos“ ( q A ) ir „ne TTL automatinio“ ( A ) režimus. Išsamesnės informacijos ieškokite su blykstės įrenginiu pateiktoje dokumentacijoje.
[ Atstumo prioriteto vadovas ]
 • Pasirinkite atstumą iki objekto; blykstės galia bus sureguliuota automatiškai.
 • Atstumas iki objekto parenkamas naudojant [ Distance-priority options ] > [ Distance ], o blykstės galią galima reguliuoti naudojant [ Blykstės kompensavimas ].
[ Rankinis vadovas ]
 • Rankiniu būdu pasirinkite blykstės lygį.
 • Blykstės galia parenkama naudojant [ Rankinis išvesties kiekis ].
[ Kartojama blykstė ]
 • Kai užraktas atidarytas, blykstė suveikia pakartotinai ir sukuria daugialypės ekspozicijos efektą.
 • Naudokite [ Repeating flash ] > [ Output ] norėdami sureguliuoti blykstės galią ir [ Times ], kad pasirinktumėte, kiek kartų įrenginys suveikia. [ Dažnis ] valdo, kaip dažnai įrenginys užsidega per sekundę, matuojant Hz.
 • Maksimalus blykstės suveiksnių skaičius priklauso nuo [ Output ] ir [ Frequency ]. Išsamesnės informacijos ieškokite su blykstės įrenginiu pateiktoje dokumentacijoje.

Vieningas blykstės valdymas

Vieningas blykstės valdymas leidžia fotoaparatui ir blykstės įrenginiui bendrinti nustatymus. Blykstės nustatymų pakeitimai, atlikti naudojant fotoaparatą arba blykstės įrenginį, atsispindi abiejuose įrenginiuose, kaip ir pakeitimai, atlikti naudojant pasirenkamą Camera Control Pro 2 programinę įrangą. Blykstės įrenginys turi palaikyti vieningą blykstės valdymą.