Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Fotografavimo meniu bankas

G mygtukas U C fotografavimo meniu

Fotografavimo ir vaizdo įrašymo meniu parinktys saugomos viename iš keturių bankų (bankai nuo A iki D), kuriuos galima pasirinkti naudojant [ Shooting menu bank ]. Išskyrus toliau nurodytas išimtis, nustatymų pakeitimai, atlikti pasirinkus vieną banką, netaikomi kitiems bankams.

 • Šių fotografavimo meniu nustatymų pakeitimai taikomi visiems bankams:

  • [ Išplėstinis meniu bankai ]
  • [ Baltos spalvos balansas ] išankstiniai nustatymai
  • [ Daugkartinė ekspozicija ]
  • [ Fotografavimas intervaliniu laikmačiu ]
  • [ Time-lapse vaizdo įrašas ]
  • [ Fotografavimas per fokusavimą ]
 • Toliau pateikto vaizdo įrašymo meniu nustatymų pakeitimai taip pat taikomi visiems bankams:

  • [ Išplėstinis meniu bankai ]
 • Fotografavimo meniu bankus taip pat galima redaguoti naudojant vaizdo įrašymo meniu elementą [ Shooting menu bank ]. Fotografavimo meniu atlikti pakeitimai taikomi vaizdo įrašymo meniu ir atvirkščiai .

Fotografavimo meniu bankai

Valdymo skydelyje rodomas dabartinis meniu bankas („A“, „B“, „C“ arba „D“).

Fotografavimo meniu bankų pervadinimas

Prie banko pavadinimo („A“, „B“, „C“ arba „D“) galima pridėti aprašomąjį antraštę, pažymint banką, paspaudus 2 ir pasirinkus [ Pervardyti ]. Antraštės gali būti iki 20 simbolių ilgio.

Fotografavimo meniu bankų kopijavimas

Norėdami sukurti fotografavimo meniu banko kopiją, pažymėkite banką, paspauskite 2 , pasirinkite [ Kopijuoti ] ir pasirinkite kopijos paskirties vietą.

Numatytųjų nustatymų atkūrimas

Galite atkurti numatytuosius pasirinkto fotografavimo meniu banko nustatymus. Norėdami tai padaryti, pažymėkite banką ir paspauskite O ( Q ); bus rodomas patvirtinimo dialogo langas. Pažymėkite [ Yes ] ir paspauskite J , kad atkurtumėte numatytuosius pasirinkto banko nustatymus.

 • Fotografavimo meniu bankų negalima nustatyti iš naujo, kol vyksta daugkartinė ekspozicija.
 • [ Saugyklos aplankas ] ir [ Tvarkyti Picture Control ] nėra nustatyti iš naujo.