Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

„Šviesinti“ ir „tamsinti“

Fotoaparatas lygina kelias pasirinktas nuotraukas ir kiekviename nuotraukos taške parenka tik šviesiausius arba tamsiausius pikselius, kad sukurtų vieną naują JPEG kopiją.

 1. i meniu pasirinkite [ Retušuoti ], tada pažymėkite [ Pašviesinti ] arba [ Tamsinti ] ir paspauskite 2 .

  • [ Lighten ]: fotoaparatas lygina kiekvienos nuotraukos pikselius ir naudoja tik ryškiausius.

  • [ Tamsinti ]: fotoaparatas lygina kiekvienos nuotraukos pikselius ir naudoja tik tamsiausius.

 2. Pasirinkite, kaip atrenkamos nuotraukos.

  Parinktis apibūdinimas
  [ Pasirinkite atskiras nuotraukas ] Po vieną pasirinkite paveikslėlius perdangai.
  [ Pasirinkite nuoseklias nuotraukas ] Pasirinkite dvi nuotraukas; perdangoje bus dvi nuotraukos ir visos nuotraukos tarp jų.
  [ Pasirinkti aplanką ] Perdangoje bus visos pasirinktame aplanke esančios nuotraukos.
 3. Pasirinkite šaltinio lizdą.

  • Pažymėkite lizdą su kortele, kurioje yra norimos nuotraukos, ir paspauskite 2 .
  • Jei įdėta tik viena atminties kortelė, jums nebus pasiūlyta pasirinkti lizdą.
 4. Pasirinkite paveikslėlius.

  Jei pasirinkote [ Pasirinkti atskiras nuotraukas ]:

  • Paryškinkite nuotraukas naudodami kryptinį valdiklį.
  • Norėdami peržiūrėti paryškintą vaizdą visame ekrane, paspauskite ir palaikykite mygtuką X
  • Norėdami pasirinkti paryškintą nuotrauką, paspauskite mygtuką W ( Q ). Pasirinktos nuotraukos yra pažymėtos varnele ( ). Norėdami pašalinti čekį ( ) ir panaikinkite esamos nuotraukos pasirinkimą, dar kartą paspauskite mygtuką W ( Q ). Pasirinktos nuotraukos bus sujungtos naudojant 1 veiksme pasirinktą parinktį.
  • Paspauskite J , kad tęstumėte, kai pasirinkimas bus baigtas.

  Jei pasirinkote [ Pasirinkite iš eilės nuotraukas ]:

  • Visos nuotraukos iš diapazono, pasirinkto naudojant kryptinį valdiklį, bus sujungtos naudojant 1 veiksme pasirinktą parinktį.
   • Mygtuku W ( Q ) pasirinkite pirmąją ir paskutinę pageidaujamo diapazono nuotraukas.
   • Pirmoji ir paskutinė nuotraukos pažymėtos piktogramas ir paveikslėlius tarp jų piktogramos.
   • Galite pakeisti pasirinkimą naudodami kryptinį valdiklį, kad paryškintumėte skirtingas nuotraukas, kurios bus naudojamos kaip pirmasis arba paskutinis kadras. Paspauskite antrinio valdiklio centrą, kad pasirinktumėte dabartinį vaizdą kaip naują pradžios arba pabaigos tašką.
  • Norėdami peržiūrėti paryškintą vaizdą visame ekrane, paspauskite ir palaikykite mygtuką X
  • Paspauskite J , kad tęstumėte, kai pasirinkimas bus baigtas.

  Jei pasirinkote [ Pasirinkti aplanką ]:

  Pažymėkite norimą aplanką ir paspauskite J , kad perdengtumėte visas aplanke esančias nuotraukas, naudodami 1 veiksme pasirinktą parinktį.

 5. Išsaugokite perdangą.

  • Bus rodomas patvirtinimo dialogas; pažymėkite [ Taip ] ir paspauskite J , kad išsaugotumėte perdangą ir būtų rodoma gauta nuotrauka.
  • Norėdami nutraukti procesą ir parodyti patvirtinimo dialogo langą prieš operacijos pabaigą, paspauskite mygtuką G ; norėdami išsaugoti esamą perdangą „tokią, kokia yra“ nepridėdami likusių nuotraukų, pažymėkite [ Save and exit ] ir paspauskite J . Norėdami išeiti nesukūrę perdangos, pažymėkite [ Discard and exit ] ir paspauskite J .

Įspėjimai: „ Šviesinti “ ir „ tamsinti

 • Galima pasirinkti tik šiuo fotoaparatu sukurtas nuotraukas. Negalima pasirinkti nuotraukų, sukurtų naudojant kitus modelius.
 • Perdangoje bus tik nuotraukos, sukurtos naudojant tas pačias parinktis, pasirinktas [ Vaizdo sritis ] > [ Pasirinkti vaizdo sritį ] nuotraukų fotografavimo meniu.
 • Užbaigtos perdangos vaizdo kokybės nustatymas yra aukščiausios kokybės joje esantis vaizdas.
 • Perdangos, kuriose yra NEF ( RAW ) nuotraukų, bus išsaugotos [ JPEG fine m ] vaizdo kokybe.
 • Visos JPEG nuotraukos perdangoje turi būti tokio pat dydžio.
 • „Triukšmas“ (atsitiktinai išdėstytų ryškių pikselių, rūko ar linijų pavidalu) didėja didėjant nuotraukų skaičiui perdangoje.

  • Triukšmas bus mažiau pastebimas, jei perdangos nuotraukos buvo nufotografuotos su 0 arba neigiama verte, pasirinkta parametro [ Sharpening ] Picture Control parametrui.
  • Triukšmas tampa pastebimas perdangose, kuriose yra apie 50 ar daugiau nuotraukų.