Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Perdanga (Pridėti)

Sujunkite dvi esamas nuotraukas, kad sukurtumėte vieną nuotrauką, kuri išsaugoma atskirai nuo originalų.

 1. i meniu pasirinkite [ Retušuoti ], tada pažymėkite [ Perdanga (add) ] ir paspauskite 2 .

 2. Pasirinkite paveikslėlius.

  • Paryškinkite nuotraukas naudodami kryptinį valdiklį.
  • Norėdami peržiūrėti paryškintą vaizdą visame ekrane, paspauskite ir palaikykite mygtuką X
  • Norėdami pasirinkti paryškintą nuotrauką, paspauskite mygtuką W ( Q ). Pasirinktos nuotraukos yra pažymėtos varnele ( ). Norėdami pašalinti čekį ( ) ir panaikinkite esamos nuotraukos pasirinkimą, dar kartą paspauskite mygtuką W ( Q ).
  • Negalima pasirinkti nuotraukų su skirtingomis vaizdo sritimis.
  • Paspauskite J , kad tęstumėte, kai pasirinksite antrą nuotrauką.

 3. Sureguliuokite balansą.

  Perdangą galima peržiūrėti ekrane. Paspauskite 1 arba 3 , kad sureguliuotumėte dviejų nuotraukų balansą. Paspauskite 1 kad pirmoji nuotrauka būtų geriau matoma, o antrasis – mažiau, 3 priešingam efektui.

 4. Išsaugokite perdangą.

  Paspauskite J , kad išsaugotumėte perdangą.

Įspėjimai: „ Perdanga (Pridėti)

 • Peržiūros spalvos ir ryškumas gali skirtis nuo galutinio vaizdo.
 • Galima pasirinkti tik šiuo fotoaparatu sukurtas nuotraukas. Negalima pasirinkti nuotraukų, sukurtų naudojant kitus modelius.
 • Perdanga bus tokio pat dydžio kaip ir mažiausia iš dviejų komponentų paveikslėlių.
 • Perdanga turi tą pačią nuotraukos informaciją (įskaitant įrašymo datą, matavimą, užrakto greitį, diafragmą, fotografavimo režimą, ekspozicijos kompensavimą, židinio nuotolį ir vaizdo orientaciją) ir baltos spalvos balanso bei Picture Control vertes kaip ir pirmoji iš dviejų pasirinktų nuotraukų. Tačiau informacija apie autorių teises į naują nuotrauką nenukopijuota. Komentaras taip pat nėra nukopijuotas; vietoj to pridedamas šiuo metu kameroje aktyvus komentaras, jei toks yra.