Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

ISO jautrumo nustatymai

G mygtukas U C fotografavimo meniu

Sureguliuokite nuotraukų ISO jautrumo nustatymus.

Parinktis apibūdinimas
[ ISO jautrumas ] Pasirinkite iš ISO 64 iki 25600 nustatymų; fotoaparatas taip pat palaiko nustatymus, mažesnius už ISO 64 maždaug 0,3, 0,7 ir 1 EV (ISO 32 ekvivalentas) ir didesnius nei ISO 25600 maždaug 0,3, 0,7, 1 ir 2 EV (ISO 102400 ekvivalentas).
[ Automatinis ISO jautrumo valdymas ] Pasirinkite [ ON ], kad įjungtumėte automatinį ISO jautrumo valdymą. Pasirinkus [ OFF ], [ ISO jautrumas ] išliks fiksuotas pagal vartotojo pasirinktą reikšmę. [ Maksimalus jautrumas ], [ Maksimalus jautrumas su c ] ir [ Mažiausias užrakto greitis ] galimos pasirinkus [ ON ].
[ Didžiausias jautrumas ] Pasirinkite viršutinę ISO jautrumo ribą, kad ji nebūtų per aukšta.
[ Maksimalus jautrumas su c ] Pasirinkite viršutinę ISO jautrumo ribą nuotraukoms, darytoms naudojant pasirenkamą blykstę.
[ Minimalus užrakto greitis ]

Pasirinkite užrakto greitį, žemiau kurio įsijungs automatinis ISO jautrumo valdymas, kad išvengtumėte nepakankamos ekspozicijos režimais P ir A ; parinktys svyruoja nuo ¹⁄₁6,₀₀0 iki 30 s. Jei pasirinkta [ Auto ], fotoaparatas pasirinks mažiausią užrakto greitį pagal objektyvo židinio nuotolį. Pavyzdžiui, fotoaparatas automatiškai parinks mažesnį užrakto greitį, kad būtų išvengta susiliejimo, atsirandančio dėl fotoaparato drebėjimo, kai pritvirtinamas ilgas objektyvas.

  • Norėdami peržiūrėti automatinio užrakto greičio pasirinkimo parinktis, pažymėkite [ Auto ] ir paspauskite 2 . Automatinį užrakto greičio pasirinkimą galima tiksliai sureguliuoti pasirenkant greitesnį arba lėtesnį minimumą. Greitesni nustatymai gali būti naudojami siekiant sumažinti neryškumą fotografuojant greitai judančius objektus.
  • Užrakto greitis gali nukristi žemiau pasirinkto minimalaus, jei optimalios ekspozicijos nepavyks pasiekti naudojant ISO jautrumą, pasirinktą [ Maksimalus jautrumas ].