Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

HLG vaizdo įrašymas

Vaizdo įrašas, įrašytas Hybrid Log Gamma (HLG) formatu, gali būti naudojamas HDR transliavimui ir panašiai. Norėdami įrašyti HLG vaizdo įrašą, vaizdo įrašymo meniu pasirinkite [ H.265 10-bit (MOV) ] kaip [ Video file type ] ir pasirinkite [ HLG ] tono režimą.

  • o rodomas fotografavimo ekrane.
  • Kad peržiūrint HLG filmuotą medžiagą būtų optimalus spalvų atkūrimas, naudokite monitorius, kompiuterius, operacines sistemas, programas ir kitą įrangą, suderinamą su HLG.

Įspėjimai: HLG vaizdo įrašas

  • Nuotraukose, darytose tonų režimui pasirinkus [ HLG ], gali būti daugiau „triukšmo“ atsitiktinai išdėstytų ryškių pikselių, rūko ar linijų pavidalu nei nuotraukose, darytose naudojant [ SDR ] arba [ N-Log ].
  • Mažiausia vaizdo įrašymo meniu elemento [ ISO jautrumo nustatymai ] > [ Didžiausias jautrumas ] reikšmė yra ISO 800.
  • Mažiausia vaizdo įrašymo meniu elemento [ ISO jautrumo nustatymai ] > [ ISO jautrumas (režimas M) ] reikšmė yra ISO 400.
  • ISO jautrumas nuo Hi 0.3 iki Hi 2.0 nepasiekiamas.
  • Picture Control nustatymų negalima reguliuoti naudojant vaizdo įrašymo meniu elementą [ Set Picture Control ]. Galite valdyti HLG vaizdo įrašų išvaizdą vaizdo įrašymo meniu naudodami [ HLG quality ].
  • Elementas [ Active D-Lighting ] vaizdo įrašymo meniu yra nustatytas į [ Off ] ir jo pakeisti negalima.
  • Ekranas monitoriuje gali mirgėti arba atrodyti grūdėtas.
  • Fotoaparatui gali kilti problemų fokusuojant naudojant automatinį fokusavimą, tačiau tai nereiškia, kad yra gedimas.

HDR (HLG) išvestis

Optimalų spalvų atkūrimą naudojant HDR (HLG) filmuotą medžiagą per HDMI galima pasiekti tik tuo atveju, jei jūsų saugojimo įrenginys, monitorius ir kita įranga palaiko HDR (HLG). Jei iš prijungto įrenginio gaunamas signalas, rodantis, kad jis palaiko HDR (HLG), fotoaparatas atsakys su „gama: HLG“ identifikatoriumi.

Fotografavimo ir atkūrimo ekranai

Kai tonų režimui pasirinktas [ HLG ], fotografavimo ir atkūrimo ekranuose fotoaparato monitoriuje ir vaizdo ieškiklyje gali būti „triukšmo“ atsitiktinai išdėstytų ryškių pikselių, rūko ar linijų pavidalu arba gali nepavykti tiksliai atkurti ryškių vietų ir sočiųjų spalvų. Norėdami tiksliai atkurti tonus, naudokite monitorius, kompiuterius, operacines sistemas, programas ir kitą įrangą, suderinamą su HLG.

HLG vaizdo įrašų peržiūra ir redagavimas

HLG vaizdo įrašus galima peržiūrėti ir redaguoti tik naudojant kompiuterio programinę įrangą, kuri palaiko HLG vaizdo formatą. Nikon NX Studio programinė įranga rodo HLG vaizdo įrašus miniatiūrų sąraše, bet negali būti naudojama jų peržiūrai ar redagavimui.