Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Fotoaparato blykstės naudojimas

  1. Ant fotoaparato priedų lizdo pritvirtinkite blykstės įrenginį.

    Informacijos apie įrenginio tvirtinimą prie fotoaparato rasite prie kiekvienos blykstės pateiktoje dokumentacijoje.

  2. Įjunkite fotoaparatą ir blykstę.

    Blykstė pradės krautis; blykstės parengties indikatorius ( c ) pasirodys fotografavimo ekrane, kai įkrovimas bus baigtas.

  3. Pasirinkite blykstės valdymo režimą ( 0 blykstės valdymo režimas ) ir blykstės režimą ( 0 blykstės režimų ).

  4. Sureguliuokite užrakto greitį ir diafragmą.

  5. Fotografuoti.

Užrakto greitis

Kai naudojamas papildomas blykstės įrenginys, užrakto greitį galima nustatyti taip:

Fotografavimo režimas Užrakto greitis
P , A Nustato automatiškai fotoaparatu (¹⁄₂₀0 s–¹⁄₆0 s) *
S ¹⁄₂00 s–30 s
M ¹⁄₂₀0 s–30 s, lemputė , laikas

Jei blykstės režimui pasirinktas lėtas sinchronizavimas, lėtas galinės užuolaidos sinchronizavimas arba lėtas sinchronizavimas su raudonų akių efekto mažinimu, užrakto greitis gali būti nustatytas net 30 s.

Įspėjimas: trečiųjų šalių blykstės įrenginiai

Fotoaparato negalima naudoti su blykstės įrenginiais, kurie į fotoaparato X kontaktus arba priedų jungtėje esančius trumpojo jungimo kontaktus įjungtų didesnę nei 250 V įtampą. Tokių blyksčių naudojimas gali ne tik trukdyti normaliam fotoaparato veikimui, bet ir pažeisti fotoaparato ir (arba) blykstės sinchronizavimo grandines.

i-TTL blykstės valdymas

Kai prijungiamas pasirenkamas blykstės įrenginys, palaikantis Nikon kūrybinio apšvietimo sistemą ir nustatytas į TTL, fotoaparatas naudoja išankstines blykstes, kad būtų galima subalansuota arba standartinė „ i-TTL užpildo blykstė“ valdyti. i-TTL blykstės valdymas nepasiekiamas blykstėse, kurios nepalaiko Nikon kūrybinio apšvietimo sistemos. Fotoaparatas palaiko šiuos i-TTL blykstės valdymo tipus:

Blykstės valdymas apibūdinimas
i-TTL subalansuota užpildymo blykstė Fotoaparatas naudoja „ i-TTL subalansuotą užpildymo blykstę“ blykstės valdymą, kad būtų sukurta natūrali pusiausvyra tarp pagrindinio objekto ir aplinkos foninio apšvietimo. Paspaudus užrakto atleidimo mygtuką ir prieš pat pagrindinę blykstę, blykstė skleidžia išankstinių blyksnių seriją, kurią fotoaparatas naudoja optimizuodamas blykstės galią, kad būtų subalansuotas pagrindinis objektas ir aplinkos foninis apšvietimas.
Standartinė i-TTL užpildymo blykstė Blykstės galia sureguliuojama taip, kad kadro apšvietimas būtų standartinis; neatsižvelgiama į fono ryškumą. Rekomenduojama kadrams, kuriuose pagrindinis objektas pabrėžiamas fono detalių sąskaita, arba kai naudojamas ekspozicijos kompensavimas.
  • Standartinė i-TTL užpildomoji blykstė suaktyvinama automatiškai, kai pasirenkamas [ Spot metering ].