Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Portreto įspūdžių balansas

G mygtukas U C fotografavimo meniu

Tiksliai sureguliuokite žmonių portretų atspalvių ir ryškumo nustatymus ir išsaugokite rezultatus, kad būtų galima pritaikyti fotografuojant kaip [ Mode 1 ], [ Mode 2 ] arba [ Mode 3 ].

Portretų parodymų balanso režimų kūrimas

 1. Fotografavimo meniu pasirinkite [ Portreto įspūdžio balansas ].

 2. Pažymėkite režimą nuo [ Mode 1 ] iki [ Mode 3 ] ir paspauskite 2 .

  • Bus rodomos pasirinkto režimo parinktys.

 3. Sureguliuokite atspalvį ir ryškumą.

  • Paspauskite 4 arba 2 , kad sureguliuotumėte atspalvį M (rausvai raudona) – Y (geltona) ašyje. Purpurinė spalva didėja judant link M, gintarinė (geltona) – judant link Y.
  • Norėdami sureguliuoti ryškumą, paspauskite 1 arba 3 . Ryškumas didėja, kai reikšmės didėja, ir mažėja, kai jos mažėja.
  • Pasirinktos reikšmės rodomos tinklelio dešinėje.
  • Norėdami atkurti numatytuosius nustatymus, paspauskite mygtuką O ( Q ).

 4. Išsaugoti pakeitimus.

  • Paspauskite J , kad išsaugotumėte pakeitimus ir išeitumėte į meniu.
  • Režimai, kurie buvo pakeisti nuo numatytųjų verčių, pažymėti žvaigždutėmis („ U “).
  • Norėdami sukurti papildomų režimų, pakartokite 1–4 veiksmus.

Išsaugotų režimų taikymas

Norėdami fotografavimo metu įjungti portreto įspūdį balansą, nuotraukų fotografavimo meniu pasirinkite norimą režimą ([ Režimas 1 ]–[ Režimas 3 ]) [ Portreto įspūdžio balansas ].

„Portreto parodymų balansas“

[ Stačias parodymų balansas ] nebus pasiekiamas, jei:

 • [ Monochrome ] arba [ Creative Picture Control ] yra pasirinktas [ Set Picture Control ], arba
 • [ Monochrome ] yra pasirinktas [ Set Picture Control (HLG) ].

Rezultatų peržiūra

Jei [ Portreto įspūdžio balansas ] buvo priskirta vieta i meniu naudojant pasirinktinį nustatymą f1 [ Customize i menu ], galite pasirinkti šią parinktį, pasukti pagrindinį komandų ratuką, kad pasirinktumėte režimą, tada reguliuoti atspalvį ir ryškumą naudodami daugiafunkcį peržiūrėdami jų efektus ekrane įrėmintam objektui.