Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

„Google“ vertėjas

ŠIOJE PASLAUGOJE GALI BŪTI „GOOGLE“ SISTEMOS IŠVERSTO TEKSTO. „GOOGLE“ PAREIŠKIA NETEIKIANTI JOKIŲ SU IŠVERSTU TEKSTU SUSIJUSIŲ AIŠKIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT TIKSLUMO IR PATIKIMUMO GARANTIJAS BEI KITAS NUMANOMAS GARANTIJAS DĖL TINKAMUMO KOMERCINĖMS REIKMĖMS, TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI IR TEISĖS AKTŲ NEPAŽEIDŽIAMUMO.

Kad jums būtų patogiau, „Nikon Corporation“ (toliau vadinama „Nikon“) informaciniai žinynai išversti naudojant Google vertėjo teikiamą programinę įrangą. Išversto teksto tikslumą stengiamasi užtikrinti visomis pagrįstomis išgalėmis, tačiau joks automatinis vertimas nebus tobulas ir negalės pakeisti žmogaus atliekamo vertimo. Vertimo paslauga skirta Nikon informacinių žinynų naudotojams. Ji teikiama pagal principą „kaip yra“. Jokių aiškiai išreikštų ar numanomų garantijų dėl vertimo iš anglų kalbos į bet kurią kitą kalbą tikslumo, patikimumo ar teisingumo neteikiama. Dėl ribotų vertimo programinės įrangos galimybių kai kurie turinio elementai (pavyzdžiui, iliustracijos, vaizdo įrašai, Flash turinys ir kt.) gali būti išversti netiksliai.

Oficialus informacinių žinynų tekstas yra anglų kalba parašytoje versijoje. Išverstame tekste atsiradę prieštaravimai ar skirtumai nėra teisiškai įpareigojantys ir neturi jokios juridinės galios atitikties užtikrinimo arba priverstinio vykdymo reikmėms. Jei kyla klausimų dėl išverstuose informaciniuose žinynuose pateikiamos informacijos tikslumo, žiūrėkite žinynų versiją, parašytą anglų kalba. Ši versija yra oficialioji.

Vibracijos mažinimas

G mygtukas U C fotografavimo meniu

Pasirinkite, ar įjungti vibracijos mažinimą. Galimos parinktys skiriasi priklausomai nuo objektyvo.

Variantas apibūdinimas
C [ Normalus ] Pasirinkite, jei norite pagerinti vibracijos mažinimą, kai fotografuojate statinius objektus.
D [ Sportas ] Pasirinkite, kai fotografuojate sportininkus ir kitus objektus, kurie juda greitai ir nenuspėjamai.
[ Išjungta ] Vibracijos mažinimas išjungtas.

Įspėjimai: naudokite vibracijos mažinimo funkciją

  • Naudojant kai kuriuos objektyvus, [ Vibracijos mažinimo ] funkcija gali būti nepasiekiama.
  • Prieš fotografuodami rekomenduojame palaukti, kol vaizdas ekrane stabilizuosis.
  • Pasirinkus [ Normal ] objektyvams, kurie palaiko vibracijos mažinimą, vaizdas vaizdo ieškiklyje gali virpėti prieš atleidžiant užraktą, tačiau tai yra natūrali vibracijos mažinimo pasekmė ir nerodo gedimo. Jei judesys blaško dėmesį, galite naudoti [ Sportas ] arba [ Išjungta ].
  • [ Normal ] arba [ Sport ] rekomenduojamas norint slinkti kadrus. Režimais [ Normal ] ir [ Sport ] vibracijos mažinimas taikomas tik judesiams, kurie nėra keptuvės dalis. Pavyzdžiui, jei fotoaparatas pasukamas horizontaliai, vibracijos sumažinimas bus taikomas tik vertikaliam drebėjimui.
  • [ Normal ] ir [ Sport ] taip pat rekomenduojami, jei fotoaparatas yra pritvirtintas ant trikojo arba vienkojo. Tačiau atminkite, kad [ Išjungta ] gali būti geresnis pasirinkimas naudojant kai kuriuos trikojus, atsižvelgiant į fotografavimo sąlygas. Nustatymai gali skirtis priklausomai nuo objektyvo; Daugiau informacijos rasite objektyvo dokumentacijoje.
  • Jei F tvirtinimo objektyvas su vibracijos mažinimo jungikliu yra prijungtas per pasirenkamą FTZ II / FTZ tvirtinimo adapterį, [ Vibration production ] bus pilka ir nepasiekiama. Vibracijai sumažinti naudokite objektyvo jungiklį.