Vietos duomenys ir kelio žurnalai
  • Jei sąrankos meniu skiltyje [ Vietos duomenys (įtaisytasis) ] > [ Įrašyti vietos duomenis ] pasirinkta [ ON ] arba vyksta žurnalo sekimas, fotoaparatas ir toliau rinks žurnalą ir (arba) vietą net išjungtas.

  • Asmeninė informacija gali būti nustatyta iš vietos duomenų, saugomų maršrutų žurnaluose arba įterpta į nuotraukas ir vaizdo įrašus. Būkite atsargūs dalindamiesi nuotraukomis, vaizdo įrašais ar stebėjimo žurnalais arba skelbdami juos internete ar kitose vietose, kur jas gali peržiūrėti trečiosios šalys. Taip pat būtinai perskaitykite skyrių „Atsargiai: duomenų saugojimo įrenginių šalinimas“ ( Atsargiai: duomenų saugojimo įrenginių šalinimas ).

Navigacija

Šis gaminys yra fotoaparatas. Jis nėra skirtas naudoti kaip navigacijos ar geodezinis įrenginys.

  • Kameros nurodyta vieta yra tik apytikslė. Jis negali būti naudojamas žvalgybai ar navigacijai keliaujant oru ar automobiliu, pėsčiomis ar kitais būdais.

Naudojimas užsienyje
  • Prieš kelionę pasiteiraukite savo kelionių agento arba šalių, kuriose lankysitės, ambasadoje ar turizmo valdyboje informacijos apie apribojimus, kurie gali būti taikomi naudojant kameras, kurios palaiko vietos duomenis. Pavyzdžiui, Kinija draudžia neteisėtai įrašyti vietos duomenis. [ Įrašyti vietos duomenis ] pasirinkite [ OFF ].

  • Nuo 2021 m. spalio mėn. vietos duomenų funkcija Kinijoje ir netoli Kinijos sienos gali neveikti taip, kaip tikėtasi.