Resimlerinizi akıllı telefonlara veya tabletlere (akıllı cihazlara) veya bilgisayarlara yükleyebilirsiniz. Bunu yapmak için seçenekler aşağıda listelenmiştir. Daha fazla bilgi için, Başvuru Kılavuzunda aşağıdakilere bakın: “Bilgisayarlara ve TV'lere Bağlanma” (Bilgisayarlara ve TV'lere Bağlanma ), “Yerleşik Kablosuz” ( Yerleşik Kablosuz ) ve “Ethernet/WT-6” ( Ethernet/WT-6 ).

Akıllı Cihazlara Resim Yükleme

Fotoğraf makinesinin yerleşik Wi-Fi veya Bluetooth özelliğini kullanarak fotoğraf yüklemek için SnapBridge uygulamasını kullanın.

Resimleri Bilgisayara veya FTP Sunucusuna Yükleme

Bilgisayarlara resim yüklemek için çeşitli seçenekler mevcuttur.

Dahili Wi-Fi

Fotoğrafları kablosuz bağlantı yoluyla bir bilgisayara yüklemek için fotoğraf makinesinin yerleşik Wi-Fi'sini kullanın.

WT-6 Kablosuz Verici

Kablosuz ağlara bağlanmak ve bilgisayarlara veya ftp sunucularına resim yüklemek için isteğe bağlı WT-6 kablosuz vericiyi kullanın. WT-6, fotoğraf makinesinin yerleşik Wi-Fi'sinden daha güvenilir kablosuz bağlantılar sunar.

Ethernet

Kameranın Ethernet konektörüne takılı bir Ethernet kablosu kullanarak ağlara bağlanın ve resimleri bilgisayarlara veya ftp sunucularına yükleyin.

USB bağlantı

Bir USB kablosu kullanarak kamerayı bir bilgisayara bağlayın ve NX Studio bilgisayar uygulamasını kullanarak resimleri aktarın.

Kablosuz Verici Yardımcı Programı

Fotoğraf makinesinin yerleşik Wi-Fi, WT-6 veya Ethernet bağlantısı aracılığıyla bir bilgisayara resim yüklerken Wireless Transmitter Utility bilgisayar yazılımına ihtiyacınız olacaktır.

SnapBridge Uygulaması ve Bilgisayar Uygulamaları
  • SnapBridge uygulaması, Apple App Store®'da ve Google Play™'de mevcuttur.

  • Nikon bilgisayar yazılımı, Nikon İndirme Merkezi'nden edinilebilir. Sürümü ve sistem gereksinimlerini kontrol edin ve en son sürümü indirdiğinizden emin olun.
    https://downloadcenter.nikonimglib.com/