WT-7

Fotoğraf makinesine takıldığında, isteğe bağlı WT-7 kablosuz verici, Ethernet veya kablosuz ağlar üzerinden bilgisayarlara, ftp sunucularına veya diğer cihazlara bağlanmak için kullanılabilir.

WT-7'yi Kullanmadan Önce

WT-7'yi kullanmadan önce, kamera ve WT-7'nin donanım yazılımının en son sürümlere güncellendiğinden emin olun. Daha fazla bilgi için bölgenize ait Nikon web sitesini ziyaret edin.

WT-7'nin Sizin İçin Yapabilecekleri

WT-7'yi kullanarak şunları yapabilirsiniz:

Mevcut fotoğrafları ve filmleri bir ftp sunucusuna veya bilgisayara yükleyin

Resimleri sadece bilgisayarlara kopyalamakla kalmaz (görüntü aktarım modu), aynı zamanda ftp sunucularına da yükleyebilirsiniz (ftp yükleme modu). Resimler çekildikleri gibi yüklenebilir.

Kamerayı kontrol edin ve bir bilgisayardan uzaktan fotoğraf çekin

Camera Control Pro 2'yi (ayrı olarak satılır) bir ağ bilgisayarına kurmak, kamera ayarları üzerinde tam kontrol sağlar ve uzaktan fotoğraf çekmenize ve bunları doğrudan bilgisayarın sabit diskine (kamera kontrol modu) kaydetmenize olanak tanır.

Kamerayı kontrol edin ve bir web tarayıcısından uzaktan fotoğraf çekin

Bir web tarayıcısı kullanarak, özel bir uygulama veya bilgisayar yazılımı (http sunucu modu) gerektirmeyen uzaktan kontrol için kamerayı ağ bilgisayarlarından ve akıllı cihazlardan kontrol edebilirsiniz.

WT-7'yi Kullanarak Bağlama

WT-7'yi kamerayla birlikte verilen USB kablosunu kullanarak bağlayın.

Vericiyi açın ve kamera kurulum menüsünde [Kablosuz verici (WT-7) ] > [ Kablosuz verici ] > [ Kullan ] öğesini seçin.

WT-7 için Menü Öğeleri

WT-7'nin tüm menü öğeleri, kurulum menüsünde [ Kablosuz verici (WT-7) ] altında bulunabilir. Daha fazla bilgi için WT-7 ile birlikte verilen kılavuza bakın.

Daha fazla bilgi için WT-7 ile birlikte verilen kılavuza bakın.