Bir akıllı cihaza, bilgisayara veya ftp sunucusuna yüklemek üzere mevcut resmi seçmek için aşağıdaki adımları izleyin.

 • i menü öğeleri, bağlanan cihazın türüne göre değişir:

  • [ Göndermek/seçimi kaldırmak için seçin (akıllı cihaz) ]: Fotoğraf makinesi, kurulum menüsündeki [ Akıllı cihaza bağlan ] öğesi kullanılarak yerleşik Bluetooth aracılığıyla bir akıllı cihaza bağlandığında görüntülenir ( Akıllı Cihaza Bağlan ).

  • [ Göndermek için seç/seçimi kaldır (PC) ]: Fotoğraf makinesi, kurulum menüsündeki [ PC'ye Bağlan ] öğesi kullanılarak yerleşik Wi‑Fi aracılığıyla bir bilgisayara bağlandığında görüntülenir ( PC'ye bağlayın ).

  • [ Göndermek için seç/seçimi kaldır (WT) ]: Fotoğraf makinesi, kurulum menüsündeki [ Kablosuz verici (WT-7) ] öğesi kullanılarak bir WT-7 kablosuz verici (ayrı olarak satılır) aracılığıyla bir bilgisayara veya ftp sunucusuna bağlandığında görüntülenir ( Kablosuz Verici (WT-7) ).

 • Fotoğraf makinesi SnapBridge uygulaması aracılığıyla bir akıllı cihaza bağlandığında, filmler yüklenmek üzere seçilemez.

 • Başka yollarla yüklenen filmler için maksimum dosya boyutu 4 GB'dir.

 1. Bir resim seçin.

  Bir resmi tam çerçeve izlemede veya izleme zumunda görüntüleyin veya küçük resim listesinden seçin.

 2. [Göndermek/seçimi kaldırmak için seç] öğesini seçin.

  i menüsünü görüntülemek için i düğmesine basın, ardından [ Göndermek/seçimi kaldırmak için seç J düğmesine basın. Yükleme için seçilen resimler bir W simgesiyle gösterilir; seçimi kaldırmak için Adım 1 ve 2'yi tekrarlayın.