• SD, SDHC ve SDXC logoları SD-3C, LLC'nin ticari markalarıdır.

  • Windows Microsoft Corporation Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerdeki tescilli ticari markası veya ticari markasıdır.

  • Apple ®, App Store®, Apple logoları, iPhone ®, iPad ®, iPod touch®, Mac , macOS ve OS X, Apple Inc.'in ABD ve/veya diğer ülkelerde kayıtlı ticari markalarıdır.

  • Android , Google Play ve Google Play logosu Google LLC'nin ticari markalarıdır. Android robotu, Google tarafından oluşturulan ve paylaşılan çalışmalardan çoğaltılmış veya değiştirilmiştir ve Creative Commons 3.0 Atıf Lisansında açıklanan şartlara göre kullanılmıştır.

  • IOS, Cisco Systems, Inc.'nin Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markası veya tescilli ticari markasıdır ve lisans altında kullanılmaktadır.

  • HDMI , HDMI logosu ve High-Definition Multimedia Interface HDMI Licensing, LLC'nin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

  • Bluetooth ® kelime markası ve logosu, Bluetooth SIG, Inc.'e ait tescilli ticari markalardır ve bu tür markaların Nikon tarafından her türlü kullanımı lisansa tabidir.

  • Wi‑Fi ve Wi‑Fi logosu, Wi‑Fi Alliance'ın ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

  • Bu kılavuzda veya Nikon ürününüzle birlikte sağlanan diğer belgelerde adı geçen diğer tüm ticari isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

Made for Apple rozetinin kullanılması, bir aksesuarın özellikle rozette belirtilen Apple ürünlerine bağlanacak şekilde tasarlandığı ve geliştirici tarafından Apple performans standartlarını karşıladığının onaylandığı anlamına gelir. Apple bu aygıtın çalışmasından veya güvenlik ve düzenleme standartlarına uygunluğundan sorumlu değildir. Bu aksesuarın bir Apple ürünüyle kullanılmasının kablosuz performansı etkileyebileceğini lütfen unutmayın.

FreeType Lisansı ( FreeType2 )

Bu yazılımın bazı bölümlerinin telif hakkı © 2012 The FreeType Project ( https://www.freetype.org ) aittir. Her hakkı saklıdır.

MIT Lisansı ( HarfBuzz )

Bu yazılımın bazı bölümlerinin telif hakkı © 2018 The HarfBuzz Project ( https://www.freedesktop.org/wiki/Software/ HarfBuzz ) aittir. Her hakkı saklıdır.

Unicode® Character Database License ( Unicode ® Karakter Veritabanı)

Bu ürünün yazılımı Unicode® Character Database License açık kaynak yazılımını kullanır. Yazılım lisansının şartları aşağıdaki gibidir:

TELİF HAKKI VE İZİN BİLDİRİMİ

Telif Hakkı © 1991-2019 Unicode , Inc. Tüm hakları saklıdır.

https://www.unicode.org/copyright.html adresindeki Kullanım Koşulları kapsamında dağıtılmaktadır.

Unicode veri dosyalarının ve ilgili belgelerin ("Veri Dosyaları") veya Unicode yazılımının ve ilgili belgelerin ("Yazılım") bir kopyasını alan herhangi bir kişiye, Veri Dosyaları üzerinde işlem yapmak için ücretsiz olarak izin verilmektedir. Veri Dosyalarının veya Yazılımın kopyalarını kullanma, kopyalama, değiştirme, birleştirme, yayınlama, dağıtma ve/veya satma hakları ve Veri Dosyalarının veya Yazılımın verildiği kişilerin bunları yapmasına izin verme hakları da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, kısıtlama olmaksızın Yazılım veya Yazılım yani, şu şartla ki

  • (i) bu telif hakkı ve izin bildiriminin Veri Dosyalarının veya Yazılımın tüm kopyalarında görünmesi veya

  • (ii) bu telif hakkı ve izin bildirimi ilgili Belgelerde görünür.

VERİ DOSYALARI VE YAZILIM, TİCARİ ELVERİŞLİLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE ÜÇÜNCÜ TARAF HAKLARININ İHLAL EDİLMEMESİ DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ HERHANGİ BİR GARANTİ OLMAKSIZIN "OLDUĞU GİBİ" SAĞLANIR.

BU BİLDİRİMDE YER ALAN TELİF HAKKI SAHİBİ VEYA SAHİPLERİ HİÇBİR DURUMDA, HERHANGİ BİR İDDİADAN VEYA HERHANGİ BİR ÖZEL DOLAYLI VEYA SONUÇTA ORTAYA ÇIKAN ZARARLARDAN VEYA KULLANIM, VERİ VEYA KAR KAYBIDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR SÖZLEŞME, İHMAL VEYA İHMALDEN KAYNAKLANAN ZARARLARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR. VERİ DOSYALARININ VEYA YAZILIMIN KULLANIMI VEYA PERFORMANSINDAN KAYNAKLANAN VEYA BUNLARLA BAĞLANTILI OLARAK KAYNAKLANAN DİĞER HAKSIZ EYLEM.

Bu bildirimde yer alan durumlar haricinde, telif hakkı sahibinin adı, telif hakkı sahibinin önceden yazılı izni olmaksızın bu Veri Dosyalarının veya Yazılımın reklamında veya başka bir şekilde satışını, kullanımını veya diğer işlemlerini teşvik etmek amacıyla kullanılmayacaktır.

AVC Patent Portfolio License

Bu ürün, bir tüketicinin kişisel ve ticari olmayan kullanımına yönelik avc patent portföyü lisansı kapsamında lisanslanmıştır.
(Ben)
videoyu avc standardına ("avc video") uygun olarak kodlayın ve/veya
(ii)
Kişisel ve ticari olmayan bir faaliyette bulunan bir tüketici tarafından kodlanan ve/veya avc videosu sağlama lisansına sahip bir video sağlayıcıdan alınan avc videosunun kodunu çözün. Başka herhangi bir kullanım için hiçbir lisans verilmeyecek veya ima edilmeyecektir. Ek bilgi mpeg la, llc'den edinilebilir Bkz.

https://www.mpegla.com